Official FIA member Member of International Touring Alliance North European Zone
Otrdiena, 7. septembris
     Meklēt       JAUNUMI KOMISIJAS KALENDĀRA PROJEKTS PAR LAF KONTAKTI FAQ JAUNATNEI ORGANIZATORIEM
Sacensību veidi
Rallijsprints
Rallijreids
Rallijs-karuselis
Rallijs
Ziemas autosprints
Tūrisma rallijs
Autokross
Rallijkross
Autošoseja
Kartings
Dragreiss
Trofi-reids
Vasaras sprints
Kroskarti
Minikāri
Drifts
Folkreiss
Supersprints
 AKTUĀLAIS JAUTĀJUMS
vai ir vajadzigas tiesibas lai piedalitos sacensibas???
Vecākiem par 18 gadiem ir jābūt autovadītāja tiesībām. U18 ir jābūt vai nu mācību vai arī speciālai atļaujai no attiecīgās sporta komisijas. Īpašos gadījumos iesakām atnākt uz LAF un izrunāt Jūsu jautājumu.
03/07/2009 20:29
 PIETEIKTIES JAUNUMIEM
   
 APTAUJA
Vai jūsu prognozes par dalībnieku skaitu šajā sezonā piepildās?
Jā, pilnībā 
Nē, es biju optimistiskāks 
Rallijsprints „Gulbis 2010” pēc pusotras nedēļas

Nākamajā svētdienā, 8. augustā Gulbenē risināsies Latvijas rallijsprinta čempionāta piektais posms rallijsprints „Gulbis 2010”.

Sacensību rīkotāji dalībniekiem sarūpējuši trīs ātrumposmus, viens no kuriem vīsies pa līdz šim neizmantotiem ceļiem Alūksnes apkārtnē.

Kā jau pēdējās sezonās ierasts, Latvijas rallijsprinta čempionāta kalendārā atrodami septiņi posmi. Jau tradicionāli augusta sākumā autosportistus Gulbenē pulcē rallijsprints „Gulbis”. Šogad „Gulbis 2010” kalendārā ir kā piektais posms, kas nozīmē, ka tuvojas izšķirošās cīņas par medaļām. Daudzām ekipāžām Gulbenes sacīkstes var iezīmēt skaidrāku perspektīvu sezonas diviem noslēguma posmiem – „Kurzemei 2010” un „Latvijai 2010”.

Rallijsprinta „Gulbis 2010” rīkotāji braucējiem sagatavojuši trīs ātrumposmus, kuri būs jāveic pa divām reizēm. Divi „dopi” ir izmantoti arī iepriekšējās sezonās, bet būs arī viens pilnīgi jauns ātrumposms Alūksnes apkārtnē. Sacensību garākais „dops” (9,10 km) izceļas ar reljefa maiņu un sākumā virzīsies pa platu ceļu, bet beigu daļa aptuveni 4 km garumā būs pa šauru un līkumainu ceļu. Kopējais ātrumposmu garums aptuveni 50 km. Sestdien, 7. augustā sportisti pierakstīs trasi un izies tehnisko komisija, bet rallijsprinta starts plānots 8. augustā plkst. 9 pie Gulbenes kultūras centra. Pēc pirmās sacensību sekcijas sportistus sagaidīs servisa parks Alūksnē, bet finišs neilgi pēc pusdienlaika Gulbenē. Sacīkšu organizatori atgādina dalībniekiem, ka pieteikumu iesniegšanas beigu termiņš ir piektdiena, 30. jūlijs.

Rallijsprintu „Gulbis 2010” rīko SIA „Auto-Moto Autoskola”.

Atbalstītāji: Gulbenes pilsētas dome, SIA „Sendija”. Informatīvais

atbalsts: laikraksts „Dzirkstele” un „11. kanāls”.

 

LAF SAK preses dienests,

t. 29446754.

e-mail: sak@laf.lv

     
 LAF Atbalstītāji
 LAF Partneri
  Lapas karte | Saites  
 
Developed by Posse Design