Viasat Motor un TV6 tiešraidē translēs pasaules rallijkrosa posmus

Friday, 24. April, 2015.

MTG grupas televīzijas kanālos arī 2015. gadā tiešraidē tiks translēti Pasaules Rallijkrosa Čempionāta visu 13 posmu izšķirošie notikumi. Pasaules Rallijkrosa Čempionāta tiešraides šogad būs iespējams vērot ne tikai kanālā Viasat Motor (HD kvalitātē) un Viasat Sport Baltic (ne visiem posmiem), bet arī kanālā TV6. Pirmā translācija no Pasaules Rallijkrosa Čempionāta posma Portugālē būs vērojama jau svētdien, 26. aprīlī, tiešraidē plkst. 16:00 kanālā TV6 un Viasat Motor.

Pasaules Rallijkrosa Čempionātā šogad paredzēti 13 posmi un katra posma izšķirošo notikumu translācija paredzēta divas stundas, kuras laikā būs iespējams vērot intervijas ar braucējiem, ekspertu komentārus, kvalifikācijas kārtu zīmīgākos momentus un ieskaites klašu pusfinālus un finālbraucienus.

„Rallijkross ir viens no dinamiskākajiem sporta veidiem pasaulē un Latvijas vārds jau ir ierakstīts šī sporta veida vēsturē, jo pērn Reinis Nitišs saņēma pasaules čempionāta bronzas medaļu un tas ir tikai sākums viņa karjerai. Tieši tādēļ esam ļoti gandarīti, ka MTG grupa ieguvusi ekskluzīvas tiesības raidīt rallijkrosa pasaules čempionātu, turklāt TV6 un Viasat Motor visus notikumus redzēsiet tiešraidē, tāpat visām aktualitātēm varēsiet sekot līdz Viasat Sport Baltic. Skatieties – būs aizraujoši!” aicina Toms Circenis, Viasat Sport Baltic programmu direktors.

 

Translācijās varēsiet sekot līdzi arī latviešu Reiņa Nitiša un Jāņa Baumaņa panākumiem augstākās raudzes čempionātos. Pasaules Rallijkrosa Čempionātā turpinās startēs Reinis Nitišs, kurš pērn, debitējot prestižākajā Supercar klasē, izcīnīja trešo vietu čempionāta kopvērtējumā. Vienlaicīgi ar pasaules čempionātu notiek arī Eiropas Rallijkrosa Čempionāts, kurā priekšpiedziņas Super1600 klasē piedalīsies Jānis Baumanis, kurš pērn, pirmo reizi startējot šajā klasē, čempionāta kopvērtējumā izcīnīja trešo vietu. Tāpat Baumanis šogad plāno savu debiju arī pasaules čempionātā, kur pilnpiedziņas Supercar klasē paredzēts starts trijos posmos – Lielbritānijā, Norvēģijā un Turcijā.

 

Pasaules Rallijkrosa Čempionāta pirmā posma translācijas laiki:

 • TV6                           svētdien, 26. aprīlis, plkst. 16:00 (tiešraide)
 • Viasat Motor               svētdien, 26. aprīlis, plkst. 16:00 (tiešraide, HDkvalitātē un bez reklāmas pauzēm)
 • Viasat Sport Baltic      svētdien, 26. aprīlis, plkst. 20:00

 

Precīzs translācijas laiks atkarīgs no norises vietas, lūdzam sekot līdzi informācijai un TV programmai Viasat mājas lapā www.viasat.lv.

 

POSMS     PLĀNOTĀ TRANSLĀCIJAS DIENA   NORISES VIETA

 • 1.              26. aprīlis                                        Portugāle, Montalegre
 • 2.              3. maijs                                           Vācija, Hokenheima
 • 3.              17. maijs                                         Beļģija, Metē
 • 4.              24. maijs                                         Lielbritānija, Lidenhila
 • 5.              21. jūnijs                                         Vācija, Esteringa
 • 6.              5. jūlijs                                            Zviedrija, Hejesa
 • 7.              8. augusts                                       Kanāda, Trois-Rivières
 • 8.              23. augusts                                     Norvēģija, Hella
 • 9.              6. septembris                                  Francija, Loeaka
 • 10.            20. septembris                                Spānija, Barselona
 • 11.            4. oktobris                                      Turcija, Stambula
 • 12.            18. oktobris                                     Itālija, Frančakorta
 • 13.            29. novembris                                 Argentīna, Sanluisa

 

Papildu informācija:

Līna Kārkliņa, Viasat sabiedrisko attiecību vadītāja

Tālr.: 6747 91 15, 2001 3636

E-pasts: lina.karklina@viasat.lv

Latvijas Trofi reidu čempionāta sezonas atklāšana – Madona

Friday, 24. April, 2015.

Arī Madonas pusē ir modies pavasaris – putni čivina, lapas kokiem plaukst…. Un ekskavatori rok, greideri pielīdzina…. Ziemu? Nē!!! Trasi, lai jau rīt veiksmīgi varētu atklāt Trofi reidu čempionāta sezonu! Lai dalībniekiem, līdzjutējiem un skatītājiem būtu ko braukt un redzēt! Gadījumā, ja kāds vēl šaubās, kurā Latvijas novadā atklāt kādu motorizētu daudzriteņu piedziņas sezonu – šī var būt lieliska izvēle.

Latvijas Trofi reidu čempionāta atklāšanas svētkos piedalīsies teju 70! tehnikas vienības. Uz starta līnijas dažādās braucēju kategorijās stāsies pieredzējuši sporta meistari, iepriekšējo sezonu uzvarētāji un mazāk dubļus briduši dalībnieki, kā arī atgriežas radošajā pauzē pabijuši spēcīgi braucēji. Interesanti būs visiem un pārsteigumi garantēti.

 

Lai arī šis ir sezonas pirmais posms, tam varētu būt izšķiroša nozīme sezonas noslēgumā – kura ekipāža šogad plūks uzvarētāju laurus Latvijas čempionātā? Iemesls ir pavisam vienkāršs – šis ir vienīgais Latvijas Trofi reidu čempionāta posms, kas vienlaicīgi nav NEZ Championship posms, tāpēc visos nākamajos posmos konkurence būs ļoti sīva un starptautiska. Vēl viena būtiska nianse šajā sezonā – gada kopvērtējumā tiks ņemti vērā visi posmi.

 

Paralēli Latvijas Trofi reidu čempionāta 1. posmam norisināsies Signāls EM Trophy 2015 Tūrisma Kauss, Latgales kauss 2015 (iepriekš zināms kā Dubļu ērglis), CanAmTrophy LATVIA 2015  (kvadraciklu cīņas aplis). Šīs sacensības noteikti būs ar raksturu – vīri gan ar auto, gan ar kvadracikliem ierobežotā aplī cīnīsies par uzvarām un tituliem. Tas, ka uzvaras un tituli nedosies viegli, ir skaidrs, vērojot trases tapšanas gaitu. Šī milžu cīņa ir jāredz – dubļi, motora rēkoņa, nogurums, dusmas, neatlaidība, spēks, cīņa ar sevi un tehniku – šī ir tikai neliela daļa no tā, ko skatītāji varēs baudīt.

 

Blakus sportistiem, tūristiem, ērgļiem, ATV braucējiem savas slēptās iemaņas varēs atklāt jebkurš gribētājs – skatītāji, līdzjutēji, ziņkārīgie. Ir izveidota atsevišķa autonoma trase, kurā katrs, kam ir  interese un drosme, varēs izmēģināt, kā „garšo” dublis un sajūta, ka Tu vari… Izbraukt…. Un tas nebūt nav sarežģīti – viss parasti sakas ar pirmajām 20 sekundēm baiļu un tad jau seko…. Pārliecība? Azarts? Atkarība?

Tiekamies Madonā!

Reinis Nitišs un Jānis Baumanis uzsāk starptautisko rallijkrosa sezonu

Friday, 24. April, 2015.

Nedēļas nogalē Portugālē, Montalegres trasē startē pasaules un Eiropas rallijkrosa čempionāts. SuperCar pasaules čempionātā uz starta stāsies Ford OlsbergsMSE komandas braucējs Reinis Nitišs, bet Super 1600 klases Eiropas čempionāta ieskaitē startēs Set Promotion pilots Jānis Baumanis.

Abu Latvijas sportistu uzdevums nedēļas nogalē būs cīņa par uzvaru katram savā ieskaitē. Ņemot vērā, ka pērn gan Nitišs, gan Baumanis prata gūt posmu uzvaras savos seriālos, vēlme pēc panākumiem ir pašsaprotama.

Reiņa Nitiša SuperCar klasē Portugāles posmam pieteikts 21 dalībnieks, no kuriem 18 ir visai sezonai pieteiktie čempionāta pastāvīgie braucēji, bet vēl trīs papildinās dalībnieku sarakstu kā individuāli braucēji – divi mājinieki un francūzis Žans Dibūrs. Uzvaras dalīšanas prognozes izteikt ļoti sarežģīti, jo pirmais posms allaž ir liela mīkla spēku samēru izprašanas ziņā. Vispārējais viedoklis paredz, ka šogad pasaules rallijkrosa čempionātā konkurence ir augusi, un viegli nebūs ne Reinim, ne arī pasaules čempionam Peteram Solbergam.

Arī Jāņa Baumaņa Super 1600 klasē 21 pieteikums. Šajā klasē Baumanis tiek uzskatīts par vienu no galvenajiem uzvaras pretendentiem, tomēr kopumā arī šajā klasē čempiontitula pretendentu skaits ir palielinājies.

Portugālē Super 1600 klasē startēs pieci Baltijas sportisti – bez Jāņa arī igauņi Janno Ligurs, Andre Kurgs un Sīms Saluri, kā arī lietuvietis Ernests Staponkus. Ligurs un Staponkus ir pretendenti uz vietu fināla sešu labāko braucēju pulkā.

Trešā klase Portugāles posmā būs RX Lites monoklase, kurā desmit pieteikumu.

Montalegres nedēļas nogales plāns paredz, ka sestdien, 25. aprīlī tiks aizvadīti pirmie divi no četriem SuperCar kvalifikācijas braucieni un trīs Super 1600 klases priekšbraucieni. Svētdien atlikušās kvalifikācijas, pusfināli un fināli.

Viesturs Saukāns

LAF Preses dienesta vadītājs

Tālr.: +371 26579000

E-pasts: prese@laf.lv

Svētdien Smiltenē startē Latvijas autokrosa čempionāts, dalībnieku rekords

Friday, 24. April, 2015.

Svētdien, 26. aprīlī pl.10:00 Smiltenē, Tepera trasē startē Latvijas un Baltijas autokrosa čempionāts. Pirmajam posmam pieteikušies ap simts dalībnieku, nodrošinot līdzjutējiem kontaktcīņu un apdzīšanu izrādi visas dienas garumā. Trasē dosies vieglo automašīnu un bagiju klases – 1600, 2000 Super, Open, VAZ Klasika, B600, Buggy 1600 un Mini.

Visvairāk dalībnieku cīņā par vienīgo uzvaru pieteikušies 2000 Super klasē – 25 Latvijas, Lietuvas un Igaunijas sportisti. Uz starta arī 2014. gada čempions Mārtiņš Starks, kuram jāuzsāk čempiontitula aizstāvēšana. Uzdevums nebūs viegls, jo jaunu tehniku trasē vedīs regulārais favorīts Juris Spīķis (SK EOS), jaunā kvalitātē uz starta stāsies bronzas medaļnieks Ainārs Kenigsbergs, kā arī Rihards Dainis (Mexa/Melatlux Racing Team), kuru speciālisti dēvē par čempionāta galveno favorītu.

Open klase raisa līdzjutēju interesi, jo uz starta pulcēsies pilnpiedziņas automašīnas un aizmugures piedziņas prototipi. Iepriekšējos divos gados dominējis Agris Brediks (SteelTech/Autocross.lv), taču šā gada konkurence būs spēcīgāka, čempionam būs smaga aizstāvības cīņa. Spēcīgāki būs kļuvuši bronzas medaļnieks Lauris Unāms (SK EOS) un čempiontitula kārotājs Ints Jeršovs, kuri startēs ar Subaru automašīnām. Taču jauns drauds Bredikam un viņa Mitsubishi Lancer Evo Prospeed, iespējams, būs ar līdzīgu auto startējošais krosa debitants Jānis Borševskis. Klase – neprognozējama!

B600 bagiju klasē uz starta stāsies pagājušā gada čempione Beate Klipa (SK Ogre), kura ir līdz šim vienīgā daiļā dzimuma pārstāve – Latvijas autokrosa čempione. Šogad viņa ir galvenā favorīte gaidāmajās cīņās. Taču klasē ievērojami audzis dalībnieku skaits, kas var izmainīt spēku samērus. Klases sportistu skaits starpsezonā praktiski divkāršojies, kas nozīmē, ka var rasties jauni pjedestālu pretendenti.

VAZ Klasika cīņās, kā ierasts, vairāki Latvijas čempiontitula pretendenti, tomēr par galvenajiem duelantiem uzskatāmi bijušais Latvijas čempions Imants Kolomenskis un pērnais bronzas medaļnieks Arnis Odiņš (SteelTech/Autocross.lv). Taču sportisti veikuši ievērojamus tehnikas uzlabojumus, kas var izmainīt favorītu pulku.

1600 klasē daudz par galveno favorītu dēvē pērn atraktīvo Rūdolfu Bogenu (Mexa Melatlux Racing Team). Viņa galvenie konkurenti, šķiet, būs Baltijas čempions lietuvietis Giedrjuss Stonis un vicečempions Andis Kļava (SK EOS). Tomēr pērn pretenzijas uz čempionāta medaļām izteica arī Raimonds Mūrnieks. Interesanti, ka pērnie čempioni VAZ un 1600 ieskaitēs šogad uz starta neizies, kas nozīmē, ka durvis uz titulu paveras jauniem līderiem.

Baltijas čempionāta Buggy 1600 klasē cīņām gatavs pilns starta laukums ar braucējiem, arī pērnā gada Baltijas čempions Māris Līcis. Turklāt šo sacīksti treniņiem pirms starta Eiropas čempionātā izmantos arī ar SuperBuggy braucošais Jānis Boks, kā arī ar JuniorBuggy startējošais Justs Grencis.

Mini bagiju klasē uz starta stāsies Latvijas un Lietuvas autokrosa juniori – bērni vecumā no četriem līdz deviņiem gadiem.

Sacensību sākums Smiltenē pl.10:00, kad sāksies kvalifikācijas braucienu kaujas. Vēlā pēcpusdienā arī fināli, kuru sākums paredzēts ap pl.17:00!

Viesturs Saukāns

LAF Preses dienesta vadītājs

Tālr.: +371 26579000

E-pasts: prese@laf.lv

Drifta tehniskās apskatess un licencēšanās diena

Thursday, 23. April, 2015.

DRIFTA TEHNISKĀ UN LICENCĒŠANĀS DIENA 25.04.2015 BIĶERNIEKI


12:00-16:00 TEHNISKĀ APSKATE
13:00-16:00 DRIFTA TRENIŅŠ UN LICENCĒŠANĀS, KAM NEPIECIEŠAMA

SPORTISTIEM, kuri iziet tehnisko apskati vai licencējas DALĪBA BEZ MAKSAS

Licencēšanas personas:
Raivis Graudiņš
Dainis Akmentiņš
Jānis Blušs
Raimonds Cabulis

Lai pieteiktos rindā tehniskajai apskatei un licencēšanai rakstīt uz eline@driftlatvia.com

Reinis Nitišs uzsāk otro pasaules čempionāta sezonu

Tuesday, 21. April, 2015.

Jēkabpilietis Reinis Nitišs šajā nedēļas nogalē, no 24. līdz 26. aprīlim, Portugālē uzsāks 2015. gada Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta sezonu. Savā otrajā sezonā, prestižākajā Supercar klasē, Nitišs turpinās startēt zviedru komandas Olsbergs MSE sastāvā un sacensībās brauks ar Ford Fiesta ST automašīnu. Pērn Nitišs, debitējot pasaules rallijkrosa čempionātā, izcīnīja augsto trešo vietu.

FIA pasaules rallijkrosa čempionāta (Pasaules RX) kalendārā šogad paredzēti 13 posmi – tas ir par vienu vairāk nekā 2014. gadā. Vienpadsmit posmi savu vietu kalendārā saglabājuši, tikmēr Formula 1 trases Spānijā (Barselona) un Vācijā (Hokenheima) Pasaules RX posmu uzņems pirmo reizi. Vietu 2015. gada kalendārā zaudējis Latvijai ģeogrāfiski tuvākais posms Somijā. Pasaules RX noslēdzošais posms paredzēts pēc septiņiem mēnešiem, 28. un 29. novembrī, Argentīnā.

Reinis Nitišs ziemas periodā rūpīgi gatavojies sezonai – viņš apmeklējis gan fiziskās sagatavotības, gan reakcijas treniņus. Būtiski, ka ziemā izdevies izkopt arī braukšanas prasmes – Nitišs kopā ar Sports Racing Technologies un Māri Neikšānu debitēja rallijā, piedaloties FIA Eiropas rallija čempionāta posmā Rally Liepāja. Nitišs startēja arī RallyX on Ice sacensību posmā Zviedrijā, kurā piedalījās ar pilnpiedziņas RX Lites klases automašīnu un izcīnīja uzvaru. Nitišs arī vairākas nedēļas strādāja par mehāniķi Olsbergs MSE komandas mājvietā Nīneshamnē, tādējādi iepazīstot gan mašīnas uzbūvi, gan pavadot vērtīgu laiku ar komandu.

“Sezona noteikti nebūs no vienkāršākajām. No vienas puses, es zinu lielāko daļu no trasēm, kurās notiks posmi. No otras puses, čempionātam pievienojušās vairākas jaunas komandas un ļoti ātri braucēji. Es nevaru prognozēt, kā man ies un kādu rezultātu sasniegšu, bet zinu, ka esmu darījis visu, lai sezonai sagatavotos pēc iespējas labāk, un ļoti ceru, ka čempiona tituls šogad ir tuvāk kā pērn. Tad jau redzēsim, kā man ies!” piesardzīgs pirms sezonas ir Reinis Nitišs.

“Mēs visi esam kļuvuši par vienu gadu vecāki, par vienu gadu gudrāki, un es ceru, ka mēs visi varēsim spert vienu soli uz priekšu. Arī es esmu labāk iepazinis Reini un viņa uzvedību sacensību laikā, tādēļ centīšos izmantot šīs zināšanas, lai katrā posmā rastu viņā pārliecību, un viņš spētu sasniegt nemainīgi augstus rezultātus visas sezonas gaitā.

Sezona ir gara, un es nevēlos radīt papildu spiedienu, no Reiņa prasot no kādu noteiktu rezultātu. Vēlos, lai Olsbergs MSE strādātu kā komanda un vienots mehānisms, kas ļautu Reinim sasniegt augstvērtīgu rezultātu, iegūt nepieciešamos punktus, un, cerams, cīnīties par čempiona titulu. Pērn Reinim teicu, ka Top12 būtu labs rezultāts, šogad būtu apmierināts, ja viņš spētu ierindoties starp sešiem ātrākajiem braucējiem!

Olsbergs MSE ir ilgtermiņa projekts, kurā cenšamies sasniegt to, ko no mums neviens negaida. Mēs ejam savu ceļu, bet tas ir garš un prasa laiku. Tomēr es zinu, ka mums priekšā ir daudz lielisku mirkļu,”pirms sezonas optimistiski noskaņots ir Olsbergs MSE direktors Andrēass Ēriksons.

“Vēlos izteikt pateicību visiem partneriem, kuri sniedz tik nepieciešamo atbalstu, lai es varētu startēt visaugstākā līmeņa rallijkrosa sacensībās – pasaules čempionātā. Ja vien Jums ir tāda izdevība izmantot manu partneru pakalpojumus vai produktus, tad ziniet, ka šādā veidā netieši Jūs atbalstāt arī manu dalību čempionātā!

Paldies ilggadējam atbalstītājam Ošukalns, kura galvenie darbības virzieni ir kokapstrāde, ceļu būve un dabīgo izrakteņu ieguve. Loģistikas un transporta uzņēmumam Sonora, kas manu dalību čempionātā atbalsta jau otro gadu. Enerģētikas, sakaru un būvniecības firmai LEC un uztura bagātinātāja ražotājam RuckPack, ar kuriem sadarbību uzsāku šogad.

Liels paldies manai dzimtajai Jēkabpils pilsētai, uzņēmumiem Brēķu Studenti, certes.lv, DLLA, Inos, SRT, Stihl, Viking un XL Transports, kā arī Delfi par informatīvo atbalstu. Ikdienā, atverot savu interneta mājaslapu, es ar lepnumu aplūkoju sadarbības partneru logotipus un apjaušu, cik fantastiska iespēja man sniegta, lai strādātu vienā komandā ar Jums!”izmantot partneru produktus un pakalpojumus aicina Reinis Nitišs.

Atgādināsim, ka jaunumus un citu informāciju par Reiņa Nitiša startiem, varat uzzināt interneta mājaslapā www.reinisnitiss.com un sociālajos tīklos Twitter @ReinisNitissRX, Facebook /ReinisNitissOfficial un YouTube /ReinisNitissOfficial.

Minirallija “Kalnamuiža 2015″ dalībnieki sacentīsies arī Kazdangas skijoringa trasē

Tuesday, 21. April, 2015.

Viens no minirallija “Kalnamuiža 2015″ ātrumposmiem notiks Kazdangā izveidotajā skijoringa trasē. Šī trase ir jaunums Latvijas autosportā, un iepriekš sacensības ar automašīnām tajā nav notikušas.

“Autosportistiem ir labi pazīstama Vecpils krosa trase, taču Kazdangas trase ir šī gada jaunums. Trase ir ļoti sarežģīta, ar daudziem negatīviem līkumiem un izteiksmīgu reljefu,” stāsta minirallija un rallijsprinta “Kalnamuiža 2015″ direktors Uldis Hmieļevskis.

Kazdangas trases viena apļa garums ir aptuveni viens kilometrs, un tās grants un māla segums ir līdzens un piemērots sacensībām ar ielas automašīnām.

Ātrumposmu garums minirallija sacensībās ir ierobežots līdz 2,5 kilometriem, lai būtu piemērots ielas automašīnām, turklāt šis formāts ļauj iekļaut sacensību apritē atsevišķus ceļu posmus, kuri iepriekš sportistiem nav bijuši pazīstami.

Šogad minirallija sacensībās sportistiem būs iespējams ar ātrumposmiem iepazīties arī pašiem, un pierakstīt gan savu stenogrammu, gan arī pārbaudīt sacensību rīkotāja izsniegto stenogrammu, līdz ar to minirallija sacensības ir laba treniņu iespēja arī rallijsprinta dalībniekiem. Turklāt minirallija grafiks veidots tā, lai to varētu apvienot ar rallijsprinta testa ātrumposmu, kas notiks vēlāk pēcpusdienā.

Svarīgs jaunums minirallija sacensībās šogad ir “Open” klase, kurā var startēt ar turbo automašīnām bez restruktoriem.

“Sacensību centrs atradīsies Sieksātē, kur Piena muižas Baronstaļļos būs izvietots gan minirallija un rallijsprinta administratīvais centrs, gan arī izveidota īpaša atpūtas zona sportistiem un līdzjutējiem. Tur tiks demonstrētas fotogrāfijas un video materiāli no iepriekšējo gadu sacensībām, kā arī darbosies kafejnīca, kur sportisti varēs dalīties pieredzētajā,” stāsta U. Hmieļevskis.

Minirallija sacensības norisināsies sestdienā, 2. maijā, un trasi veidos astoņi grants ātrumposmi pa dažādas konfigurācijas ceļiem. Atšķirībā no pagājušajā gadā notikušajām. Minirallija papildsacensību kopējais garums būs 15,5 kilometri, savukārt trases kopējais garums sasniegs 106,9 kilometrus.

Savukārt nākamajā dienā, svētdienā, 3.maijā, starts tiks dots rallijsprinta sacensībām, kur sportisti startēs nevis vairs ar ielas, bet sporta mašīnām. Rallija braucējiem šis rallijsprints būs lieliska iespēja treniņam pirms Čempionu rallija Talsos, kas notiks divas nedēļas vēlāk. Vasaras rallija sezonas sākšana ar sacensībām “Kalnamuiža” jau kļuvusi par tradīciju vairāku gadu garumā, un arī šogad 2. un 3. maijā Skrundas novada Sieksātes apkārtnē notiks sacensības “Kalnamuiža 2015″.

Pieteikties sacensībām var līdz pirmdienai, 27.aprīlim.

Sacensību nolikums un pieteikšanās forma pieejama vietnē www.4rati.lv. Minirallija dalībniekiem jāseko saitei http://4rati.lv/kalnamuiza-2015/, savukārt rallijsprinta dalībniekiem – http://4rati.lv/rallijsprints-kalnamuiza-2015/.

Miniralliju un rallijsprintu “Kalnamuiža 2015″ rīko biedrība “Liepājas rallija komanda”.

Informāciju sagatavoja:
Dzintars Hmieļevskis
“Liepājas rallija komandas” preses pārstāvis
mob. 25954279
e-pasts: dzintars@rallykurzeme.lv

Trešdien diskusija tiešraidē: Motoru sporta ekspertu studija

Tuesday, 21. April, 2015.

Rīt, 22.aprīlī, plkst.:16:00 skaties tiešraidē: Motoru sporta ekspertu studija. Aicinām entuziastus iesaistīties diskusijā, izmantojot #benzīnsasinīs Saite, kur uzzināt sīkāku informāciju un vērot tiešraidi: http://straume.lmt.lv/lv/sports/autosports/motoru-sports/632?ga_event=motoru-sporta-raidijums

Tehniskā dienesta sapulce

Monday, 20. April, 2015.

LAF Tehniskā dienesta nākamā sapulce notiks 22. aprīlī pl.18:00 Rīgā, LAF telpās.

Iespējams iegādāties Rally Talsi ieejas kartes

Friday, 17. April, 2015.

No šodienas vairākās tirdzniecības vietās iespējams iegādāties Latvijas rallija čempionāta posma Rally Talsi jeb Čempionu Rallija ieejas kartes, kas iepriekšpārdošanā līdz 10. maijam maksās 12,00 eiro. Ieejas kartes dos iespēju apmeklēt visus sacensību ātrumposmus 16. un 17. maijā, lai Talsu pusē vērotu autosportistu spēkošanos par ieskaites punktiem ne tikai par Latvijas, bet arī Lietuvas un Ziemeļeiropas zonas čempionātos.

Rally Talsi ieejas kartes maksa šogad netiek mainīta, un, iepriekšpārdošanā līdz svētdienai, 10. maijam (ieskaitot), tā būs 12,00 eiro. Rallija nedēļā, no 11. maija līdz pat sacensību norisei 16. un 17. maijā, ieejas kartes cena būs 15,00 eiro. Iegādātā ieejas karte dos iespēju apmeklēt visus sacensību ātrumposmus, kā arī izklaides aģentūras Cherry Club sestdienas vakarā rīkoto zaļumballīti Talsu Sauleskalna estrādē, kurā uzstāsies grupa Roja.

Sacensību norises laikā pie ieejas ātrumposmos būs iespējams iegādāties arī vienreizēju ieejas biļeti uz atsevišķu ātrumposmu, kas maksās 10,00 eiro. Rally Talsi ātrumposmus bez maksas varēs vērot bērni līdz 10 gadu vecumam un invalīdi, kuriem pie ieejas ātrumposmā biļešu kontrolierim būs jāuzrāda derīga apliecība un personu apliecinošs dokuments Tāpat, pensionāri saņems 10% atlaidi, ja, iegādājoties ieejas karti kādā no Tūrisma informācijas centriem, uzrādīs derīgu pensionāra apliecību.

“Veidojot rallija programmu, allaž nākas meklēt līdzsvaru starp klasiskām Talsu rallija vērtībām un vēl nebijušiem elementiem, ar ko pievērst skatītāju uzmanību. Domāju, ka šogad izdevies rast augstvērtīgu kompromisu, jo rallija programmā iekļauts gan leģendām apvītais Strazdes ātrumposms, gan arī jauni ceļu posmi, kas savas tehniskās sarežģītības dēļ būs nozīmīgs izaicinājums visiem rallija dalībniekiem! Tāpat rallija programmā iekļauts arī skatītāju iemīļotais Talsu pilsētas ātrumposms, kā arī CVS paralēlais ātrumposms, kas Rally Talsi iepriekš izmantots pirms trim gadiem! Ceru, ka rallija skatītāji izmantos iespēju iegādāties ieejas kartes iepriekšpārdošanā, un savu rallija vasaras sezonu iesāks tieši Talsos!” apmeklēt ralliju aicina RA EVENTS, SIA direktors Raimonds Strokšs.

Rally Talsi ieejas kartes uz visiem ātrumposmiem varēs iegādāties šādās tirdzniecības vietās:

 • Talsi                 Tūrisma informācijas centrs                                 Lielā iela 19/21
 • Talsi                 Narvesen tirdzniecības vieta                                Dundagas iela 1
 • Talsi                 Narvesen tirdzniecības vieta                                Dundagas iela 15
 • Kuldīga             Kuldīgas Tūrisma attīstības centrs                       Baznīcas iela 5
 • Liepāja             Liepājas reģiona Tūrisma informācijas birojs          Rožu laukums 5/6
 • Rīga                 Nissan Norde                                                     Skanstes iela 31a
 • Rīga                 Ātruma Cilts kartinga halle                                   Sergeja Eizenšteina iela 2A
 • Rīga                 Kalnciema Kvartāla Vīnu veikals                          Kalnciema iela 35
 • Latvija              Rally Talsi interneta veikals                                 http://tickets.autorally.lv

Atgādinām, ka Rally Talsi šogad būs ceturtais Latvijas rallija čempionāta  posms un norisināsies 16. un 17. maijā. Kā ziņots iepriekš, Rally Talsi šogad būs ar starptautisku nozīmi, jo Rally Talsi uzņems arī Lietuvas autorallija čempionāta, Ziemeļeiropas zonas (NEZ) rallija čempionāta un NEZ Junioru čempionāta posmi. Sacensībām jau šobrīd pieteikušies 20 ekipāžas no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Krievijas. Vairāk par Rally Talsi uzzināsiet apmeklējot interneta mājaslapu http://www.rallytalsi.lv.

Rally Talsi nebūtu iespējams sarīkot bez mūsu sadarbības partneru atbalsta. Paldies rallija pilsētai – Talsiem, lieldraugam Latvijas Dzelzceļš, sponsoriem Neste Oil un Talce / SC Grupa, kā arī oficiālajam auto no Nissan Norde. Liels paldies rallija atbalstītājiem – Canon, Krauzers, LaKalme, Latauto.lv, Ramirent, Rudus un SweCon. Paldies Delfi, Talsu Vēstis, Star FM, Top Gear Latvija, Kurzemes Radio un Ātruma Cilts, par informatīvā atbalsta nodrošināšanu. Paldies arī rallija draugiem – Dardedze Hologrāfija, ecoRent, FN Serviss, Torley, kā arī Latvijas Automobiļu Federācijai.

###

Vairāk informācijas:

Jānis Unbedahts

Sabiedriskās attiecības

RA EVENTS

+371 2655 7801

janis@raevents.lv

Augšā!