Sacensības autobraucējiem – “3H, 6H un 4H komandu kross”

Trešdiena, 16. aprīlis, 2014.

Jau šajā sestdienā, 19. aprīlī, plkst. 11:00 netālu no Emburgas (ceļš Iecava – Jelgava 6. km pa kreisi “Akmenscūciņas” – 3,7 km) tiks dots starts Latvijas čempionātam „AutoEuro 3H Cross Country” un izturības sacensībām „AutoEuro 6H Cross Country” autobraucējiem un tajā pašā laikā turpat blakus motobraucēji sacentīsies par Baltijas kausu un Latvijas kausu enduro sprintā, kas ieskaiti dos “4H komandu kross 2014″ 1.posmam. Motobraucējiem starts plkst. 12:00. Sacensības organizē Biedrība „Tempo 24H” sadarbībā ar Latvijas Automobiļu federāciju un Latvijas Motosporta federāciju.

Autobraucēji cīnīsies divās atsevišķās trasēs – vieglās sporta mašīnas riņķos pa 4 kilometru garu trasi, bet apvidus džipiem aplis būs 8 kilometrus garš. Cīņa solās būt interesanta, jo iepriekšējo divu sezonu uzvarētājiem ir radusies spēcīga konkurences. Tas saprotams, jo šogad sacensībām piešķirts Latvijas čempionāta statuss. Papildus sportisti cīnās par „Emburgas zemnieku 6H Ceļojošo Kausu” apvidus automašīnu klasē, kuru divas reizes jau izcīnījusi ventspilnieku ekipāža Igors Skoks,  Rūdolfs Skoks, Arvis Piķis/ Agris Piķis („Skoks & Piķis”)un „Iecavas novada domes 6H Ceļojošo Kausu” vieglo automašīnu klasē, kuru atkārtoti 2013. gadā ieguva Edijs Zimza startējot kopā ar Arni Odiņu, Lauris Unāmu un Tālis Siktaru („IKSI”). Jāpiebilst, ka šogad nopietni sacensībām gatavojas arī Iecavas Domes priekšsēdētājs Jānis Pelsis, kurš kopā ar dēliem būvē jaunu sporta mašīnu.

Motobraucējiem sacensības notiks ierastā enduro sprinta formātā, kas būs Baltijas kausa jau 2. posms. Pirms divām nedēļām uz pirmo posmu Lietuvā bija pulcējies liels skats motobraucēju – kopskaitā 110. Tā kā šis būs pirmais posms Latvijā, tad var prognozēt, ka braucēju interese arī būs liela. Pie tam, te varēs redzēt arī spēcīgākos enduro braucējus no Lietuvas un Igaunijas. Arī motocklsti un kvadriciklisti gada garumā četru posmu kopvērtējumā cīnās par “4H Ceļojošajiem Kausiem”. Kvadru ieskaitā pagājušajā gadā to sīvā konkurencē pirmo reizi ieguva „Motosports RT, Saldus” – Edgars Liepiņš, Raimonds Zalkovskis, Gatis Irbe, kur pēdējā posmā viņiem piepalīdzēja motokrosists Edgars Meņģelis, toties „Ozolnieku novada domes 4H Ceļojošo Kausu” atkal izcīnīja komanda „JV Mototeam Rīga” – Jānis Vinters, Einārs Vinters, Mārtiņš Vinters un Armands Jankovskis.

Plašāka informācija sportistiem atrodama: autobraucējiem: www.laf.lv pie rallija reida komisijas, motobraucējiem: www.lamsf.lv pie enduro komsijas.

Sacensības “6H un 3H Cross Country” ir rallijreida un autokrosa apvienojums, bet “4H komandu kross” – enduro un motokrosa apvienojums. Šīs sacensības notiek 4 reizes gadā.

Sacīkšu ilgums: 3 stundas – standarta apvidus mašīnām,  6 stundas – visiem sporta auto: džipiem un vieglajiem, 4 stundas – motociklistiem un kvadriciklistiem.

Vērtējums: Tā ir komandu cīņa, kur vienlaicīgi trasē atrodas viens komandas sportists. Kopējs starts katrā trasē. Uzvar komanda, kura sasniedz finišu un ir veikusi visvairāk apļus.

Specifika un tehnika: Auto ekipāža sastāv no 1 līdz 4 sportistiem, moto komanda no 2 līdz 3 sportistiem. Pēc brīvi izvēlētas taktikas, katra komanda maina sportistu trasē tad, kad uzskata, kad tas ir nepieciešams.

Sacensības atbalsta: “Aureus Kapitāls”, “DSG Karjeri”, “Latvijas autoceļu uzturētājs”, “Red Bull”, “Eirovīns”, “Mediju grupa Partneri”, „DansG”, informatīvi: žurnāls “AutoEuro”, “Ātruma Cilts”, Autosporta programma Nr.1, www.sportacentrs.lv, www.4rati.lv, www.go4speed.lv, www.4x4centrs.lv, www.trofi.lv, www.4x4klubs.lv.

 

Video:

https://vimeo.com/44580603

Foto: www.autoeuro.lv

Uzziņas pa tālruni 26427833 (Iveta) vai info@autoeuro.lv

Sākusies dalībnieku reģistrācija Minišosejas pirmajam posmam

Otradiena, 15. aprīlis, 2014.

11. maijā Biķernieku trasē debitēs jauns autosporta seriāls ielas automašīnām – Minišoseja. Dalībnieku reģistrācija atklāšanas posmam jau ir sākusies. Lai braucējiem būtu iespēja sagatavoties jaunajai autosporta disciplīnai, pirms sacīkstēm tiks organizēti Minišosejas oficiālie treniņi Biķernieku kompleksās sporta bāzes moto trasē.

Mājaslapā www.minisoseja.lv jau ir reģistrējušies pirmie dalībnieki 11. maija sacīkstēm. Organizatori aicina savlaicīgi nokārtot visu sacīkstēm nepieciešamo dokumentāciju – gan piereģistrēties posmam, gan nokārtot autosportista licenci. Reģistrējoties sacīkstēm līdz 2. maijam, tiks piemērota 15 eiro atlaide dalības maksai.

 

„Pēc autosporta entuziastu ieteikumiem ir nedaudz izmainīti Minišosejas tehniskie noteikumi. Joprojām sacīskstēs var droši piedalīties jebkurš braukt gribetājs ar savu ielas automašīnu. Viena no būtiskākajām izmaiņām ir tā, ka esam pamainījuši ieskaites klašu dalījumu un to nosacījumus,” tā par gatavošanos pirmajam posmam stāsta sacensību galvenais organizators Eduards Kalve.

 

Tikmēr Latvijas autošosejas nacionālās klases vicečempions Jānis Vanks jau ir paspējis izmēģināt Minišosejas trases līkumus: „Moto apļa trase Biķerniekos ir ļoti interesanta – tajā ir gan kāpumi un kritumi, gan asi līkumi. Līdz ar to iespējams izbaudīt pilnu sajūtu gammu, gluži kā lielajās autošosejas sacensībās. Priecājos, ka šajās sacīkstēs būs nopietni padomāts par drošību.”

 

Tāpat sportists solās apmeklēt treniņus un sacensības, kā arī dalīties pieredzē un dot padomus jebkuram interesentam. Jānis Vanks šogad arī pats plāno piedalīties vairākos Minišosejas posmos.

 

Pēc veiktajām izmaiņām noteikumos, sacīkstes norisināsies četrās ieskaites klasēs: 1800, 3000, 3000+ un OPEN. Katrai automašīnu klasei, izņemot OPEN, ir noteikts minimālais auto svars, kas ierobežos tos braucējus, kuri plāno startēt ar ļoti vieglām automašīnām vai automašīnām, kurām motors novietots aizmugurē.

 

Dalībniekiem trasē būs iespēja veikt vairāk nekā 40 kilometrus garu distanci. Sacenšoties par ātrāko apļa laiku, dalībniekiem būs jāveic viens kvalifikācijas brauciens trīs apļu garumā un divi sacīkšu braucieni, katrs 20 kilometrus garš. Vienlaikus trasē atradīsies no 7 līdz 10 automašīnām, kuru sadalījums tiks noteikts pēc kvalifikācijā uzrādītā laika. Tā kā Minišosejas sacensības ir maksimāli pietuvinātas profesionālajai autošosejai, trasē strādās tiesneši ar karogiem, tāpat vajadzības gadījumā trasē dosies drošības auto, kurus nodrošinās uzņēmums „Auto Blitz”.

 

Organizatori informē, ka 15., 22. un 24. aprīlī Biķernieku trasē notiks Minišosejas sagatavošanās treniņi, kuros var piedalīties visi interesenti un braukt gribētāji. Dalības maksa treniņos no personas būs 20 eiro. Treniņi norisināsies Biķernieku kompleksās sporta bāzes moto trasē. Skatītājiem ieeja 2 eiro.

Visiem dalībniekiem un interesentiem ir iespēja iepazīties ar sacensību dokumentiem, kas pieejami mājaslapā www.minišoseja.lv. Minišosejas aktuālajiem jaunumiem var sekot Facebook lapā „Minišoseja.lv”.

Kausa izcīņas Minišosejā kalendārs 2014. gadam:

1. posms – 11. maijs, Biķernieku trase, Rīga

2. posms – 8. jūnijs, Biķernieku trase, Rīga

3. posms – 13. jūlijs, Biķernieku trase, Rīga

4. posms – 31. augusts,  Biķernieku trase, Rīga

5. posms – 21. septembris, Biķernieku trase, Rīga

Par Minišoseju

Kausa izcīņa Minišosejā ir sacensības standarta ielas automašīnām, kas 2014. gadā norisināsies piecos posmos. Visi posmi tiks aizvadīti Biķernieku kompleksajā sporta bāzē, Rīgā. Sacensībās var piedalīties ikviens interesents, izmēģinot savus spēkus autosportam drošā vidē. Minišosejas sacensību seriāls tiek rīkots sadarbībā ar Latvijas automobiļu federācijas (LAF) šosejas komisiju. Vairāk www.minisoseja.lv.

Foto atsauce: Go4speed.lv

Plašāka informācija:

Eduards Kalve

Sacensību galvenais organizators

Tālr. +371 29248343

E-pasts: eduards.kalve@gmail.com

Supersprinta braucēju cīņas Biķernieku pavasara lietū

Otradiena, 15. aprīlis, 2014.

Svētdien, 13.aprīlī, Biķernieku trasē notikušā rallija supersprinta dalībniekus laika apstākļi nelutināja – no rīta cerīgi uzspīdējušo pavasara sauli jau pirmā brauciena (dalībniekiem bija jāveic kopā trīs braucieni) beigās nomainīja draudīgi lietus mākoņi. Un tālāk jau rezultātus  ietekmēja ne tikvien kā katra braucēja meistarība, bet arī veiksme un pareiza riepu izvēle.


Latvijas čempionāta un Freko kausa izcīņas standarta un sporta automašīnām 2.posmā „Pavasaris Biķerniekos” startēja vairāk nekā 100 dalībnieki. Tiesa, dažas automašīnas trasē tika redzētas vairākkārt, jo supersprinta noteikumi paredz, ka ar vienu un to pašu mašīnu sacensībās var piedalīties vairāki piloti.

No pašiem jaunākajiem rallija supersprinta dalībniekiem (jaunieši, kas dzimuši 1996.gadā un vēlāk), kas tika vērtēti atsevišķā ieskaitē, pirmajā vietā  Ģirts Ozoliņš, otrajā Ralfs Jānis Grīnfelds, trešais – Mārtiņš Sesks.

 

Starp „žiguļu” pilotiem jeb VAZ Historic Open klasē uzvaru izcīnīja Raivis Grīnfelds, otrais – Kalvis Tēts, trešajā vietā – Kristaps Martinovs.

 

FWD 1600 klasē pārliecinošs līderis bija Modris Žentiņš, kurš otrajā braucienā ar Honda Civic uzrādīja absolūti ātrāko laiku, apsteidzot ne tikai savus konkurentus klases ietvaros, bet arī daudz jaudīgākas pilnpiedziņas automašīnas. Aiz Modra Žentiņa finišēja Vairis Žentiņš un Andris Aleksejevs.

Arī 2WD ieskaitē Modris Žentiņš palika nepārspēts, otrajā vietā te Vairis Žentiņš un trešais Dairis Ozoliņš.

Valts Zvaigzne izcīnīja pirmo vietu 4WD ieskaitē, otrais Artis Upītis un trešais Gints Bērze (visi šie braucēji startēja ar Subaru automašīnām).

4WD plus klasē uzvara Tomam Lielkājim, otrā vieta – Kalvim Blūmam un trešā Marekam Žukuram.

RWD klases uzvarētājs Biķerniekos, esot ātrākais visos trīs braucienos, Aigars Tīdmanis, otrais Andris Vovers, savukārt trešais šajā ieskaitē – Kirils Ksenofontovs, kurš uz supersprinta sacensībām bija devies no Pleskavas (Krievija).

Jāpiebilst, ka sacensībās piedalījās četri sportisti no Krievijas, visi ar BMW automašīnām braucot RDW ieskaitē.

Rallija supersprintā Open klasēs dalībnieki startēja ar speciāli autosportam sagatavotām automašīnām.

2WD open klasē pirmajā vietā Ēriks Ozoliņš, otrais   Edgars Kaulakāns un trešais Reinis Lazdiņš.

Pilnpiedziņas sporta automašīnu klasē 4WD open ātrākais Andris Puriņš, aiz viņa Gints Bērze (abi ar vienu un to pašu Audi Quattro), bet trešais šajā ieskaitē Artis Voicišs.

Nākamais Latvijas čempionāta un Freko rallija supersprinta kausa izcīņas posms  norisināsies Smiltenē, Tepera trasē 22.jūnijā.

Sacensības „Pavasaris Biķerniekos” atbalstīja Biķernieku kompleksā sporta bāze.

Informāciju sagatavoja:  Dace Janova, LAF SAK preses sekretāre

LAF Šosejas komisijas biedru sapulce – 26. aprīlī

Pirmdiena, 14. aprīlis, 2014.

LAF Šosejas komisijas biedru sapulce notiks 26. aprīlī Biķernieku sporta bāzes birojā, S.Eizenšteina iela 2.

Sapulces darba kārtībā ietvertie jautājumi

10:00 – 11:00 Sapulces dalībnieku reģistrācija
11:00 – 11:03 Mandātu komisijas ziņojums
11:03 – 11:10 Balsu skaitīšanas komisijas ievēlēšana
11:10 – 11:15 Sapulces darba kārtības un reglamenta apstiprināšana
11:15 – 12:00 LAF šosejas komisijas padomes priekšsēdētāja atskaite par līdzšinējo darbību:

-Līdzšinējā darbības struktūras prezentācija

- Plānotā darbības struktūra šosejas komisijā

12:00 – 12:10 Priekšlikums LAF šosejas komisijas struktūrvienības nolikuma izmaiņām
12:10 – 12:30 Citi jautājumi
12:30 Sapulces noslēgums

Priekšlikumus LAF šosejas komisijas darbībai un sapulces darba kārtībai lūdzu iesūtīt līdz 25.04.2014. uz e-pastu Raimonds.cabulis@inbox.lv

 

Minišosejas dokumenti

Piektdiena, 11. aprīlis, 2014.

LAF Šosejas komisijas autošosejas sadaļā izveidota sadaļa Minišosejai. Publicēti pirmie dokumenti.

Haralds Šlēgelmilhs aicina ziedot ar vēzi slimu bērnu un jauniešu ārstēšanai

Ceturtdiena, 10. aprīlis, 2014.

Dalību Rally Talsi pieteicis formulas braucējs Haralds Šlēgelmilhs ar stūrmani Artūru Pumpuru, kuri 17. un 18. maijā Talsos startēs ar Mitsubishi Lancer Evolution X N4 automašīnu. Ekipāža ar RH3 Fonds starpniecību rallija laikā centīsies aktualizēt visas sabiedrības uzmanību onkoloģiskām saslimšanām un ar tām saistītajiem sarežģījumiem, ar kuriem bērni un viņu ģimenes locekļi saskaras ārstēšanas un rehabilitācijas laikā.

Haralds Šlēgelmilhs un Artūrs Pumpurs Rally Talsi startēs otro gadu pēc kārtas un sacensībās piedalīsies ar Anda Neikšāna komandas Dynamic Sport sagatavoto Mitsubishi Lancer Evolution X automašīnu. „Mums ar Rally Talsi ir savi nenokārtoti rēķini un šogad esam apņēmušies braukt tā, lai sasniegtu finišu,” iesāk autosportists Haralds Šlēgelmilhs. „Pagājušajā gadā startējām ar Škoda Fabia S2000 automašīnu, kuras maksimālais ātrums ir nepilni 170 km/h, un kas nebija piemērotākā izvēle ātrajiem Rally Talsi ātrumposmiem. Šogad brauksim ar N4 grupas automašīnu, kas ļauj sasniegt ātrumu virs 200 km/h, lai ātrumposmu taisnajās sekcijās vairs nebūtu jāklausās ātruma ierobežotāja skaņā,” mašīnas izvēli pamato Haralds Šlēgelmilhs.

Ar dalību Rally Talsi, sportisti centīsies aktualizēt ar onkoloģiska rakstura slimību skartu bērnu un jauniešu ārstēšanas jautājumus. Uz ekipāžas sporta automašīnas būs izvietotas Vislatvijas bērnu pretvēža kustības RH3 Fonds un tā ziedojuma tālruņa numura +371 90006387 uzlīmes, kas aicinās ikvienu autosporta atbalstītāju iesaistīties un ziedot RH3 Fondam, kas izveidots, lai onkoloģijas nodaļās esošajiem bērniem un jauniešiem nodrošinātu veselīgu un sabalansētu uzturu ārstēšanas laikā, rehabilitāciju, psihologa vizītes, kā arī apmaksātu citus steidzamus un ārkārtas gadījumus. Rally Talsi laikā saņemtie ziedojumi pilnā apmērā tiks izlietoti rehabilitācijas procedūru apmaksai Nacionālajā rehabilitācijas centrā Vaivari, kurā viena bērna uzturēšanās izmaksas ir 50,00 EUR dienā. Lai atbalstītu RH3 Fonda darbību, nav jāgaida Rally Talsi, jo ziedojuma tālruņa numurs jau ir atvērts, un ar katru uz to veikto zvanu RH3 Fonda darbībai jau šodien iespējams ziedot 1,42 EUR.

„Mēs katru dienu satraucamies par tādiem niekiem kā sastrēgumi uz ielas vai neatbildētu e-pastu priekšniekam. Katru dienu sastopamies ar nejēdzībām un ačgārnībām, tādēļ ar RH3 Fonda starpniecību vēlamies uzrunāt līdzcilvēkus un likt aizdomāties par dzīves pamatvērtībām,” iesaistīties RH3 Fonda aktivitātēs aicina Artūrs Pumpurs.

„RH3 Fonda vārdā es gribētu pateikties Haraldam un Artūram par šo iniciatīvu un viņu vēlmi iesaistīties RH3 Fonda darbības veicināšanā. Man ir patiess prieks, ka mūsu sabiedrībā ir atsaucīgi cilvēki, kuri ne tikai domā par sevi, bet spēj arī rīkoties un sniegt palīdzību, kam tā nepieciešama visvairāk. No sirds aicinu visus autosporta cienītājus atbalstīt Haralda un Artūra ekipāžu Rally Talsi,” RH3 Fonda valdes priekšsēdētājs Raivis Hščanovičs.

Tieši pirms nedēļas, 1. aprīlī, ekipāža apmeklēja Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas onkoloģijas nodaļu, kuru ikdiena ir izcīnīt vienu dzīves uzvaru pēc otras. „Ar savu vizīti centāmies izmainīt bērnu ikdienu un starp ārstniecības procedūrām atnest arī ko mazāk nopietnu. Par spīti visām grūtībām, kas šobrīd jāpiedzīvo šiem bērniem, pārsteidza viņu lielais optimisms un dzīvesprieks. Dienas beigās sarīkojām arī imitētas sacensības, kas sagādāja lielu prieku un īpašas emocijas kā bērniem, tā arī pašiem,” turpina Haralds Šlēgelmilhs. „Man ir liels prieks, ka varu darīt to, kas pašam patīk visvairāk, un vienlaicīgi arī aicināt ziedot un palīdzēt tiem, kam tas vajadzīgs visvairāk. Pagājušajā gadā jutu lielu skatītāju atbalstu, ja šogad tas būs tikpat liels, tad zinu, ka kopā varam sasniegt augstus mērķus!”

„Vēlamies, lai sabiedrība pievērstu lielāku uzmanību bērniem un jauniešiem – viņi ir mūsu nākotne. Mēs ar savu piemēru aicinām rīkoties jau tagad, palīdzot bērniem un jauniešiem, kuri šobrīd piedzīvo milzu cīņu ar onkoloģiska rakstura saslimšanām. Svarīgi ir palīdzēt tūlīt, nevis tikai filozofēt un naivi cerēt, ka nākotnē viss mainīsies pats no sevis,” ziedot RH3 Fondam aicina Artūrs Pumpurs.

Bez iepriekšminētā ziedojuma tālruņa, RH3 Fonds piedāvā piedalīties izsolē un savā īpašumā iegūt kāda sabiedrībā zināma sportista parakstītu kreklu, bikses, cimdus, vai kādu citu sporta ekipējuma vienību. Tāpat, izsolē iespējams iegādāties arī Haralda Šlēgelmilha kombinezonu, ar kuru viņš startēja GP2 Asia formulas sacensībās. Vairāk par RH3 Fonda aktivitātēm uzzināsiet interneta mājaslapā www.rh3fonds.lv, kā arī sociālajos tīklos draugiem.lv, Twitter un Facebook.

Atgādinām, ka Rally Talsi šogad būs ceturtais Latvijas rallija čempionāta (LRČ) posms un norisināsies 17. un 18. maijā. Kā ziņots iepriekš, Rally Talsi šogad būs ar starptautisku nozīmi, jo bez LRČ posma, Talsos norisināsies arī Lietuvas autorallija čempionāta, Ziemeļeiropas zonas (NEZ) rallija čempionāta un NEZ Junioru čempionāta posmi.

###

Vairāk informācijas:

Jānis Unbedahts

Sabiedriskās attiecības

RA EVENTS

+371 2655 7801

janis@raevents.lv

Rallijsprinta Kalnamuiža 2014 nolikums

Pirmdiena, 7. aprīlis, 2014.

LAF SAK Rallijsprinta sadaļā publicēts rallijsprinta Kalnamuiža 2014 nolikums.

Rallijsprintā “Kalnamuiža 2014″ startēs Lietuvas rallijsprinta čempionāts

Pirmdiena, 7. aprīlis, 2014.

Vasaras rallija sezonas sākšana ar rallijsprintu “Kalnamuiža” jau kļuvusi par tradīciju vairāku gadu garumā, un arī šogad 9. un 10. maijā sportisti cīnīsies par ātrākā braucēja godu Skrundas novada Sieksātes apkārtnē notiekošajās sacensībās.

Šogad sacensības būs īpašas ar to, ka rallijsprints “Kalnamuiža 2014″ būs gan Latvijas rallijsprinta čempionāta 3.posms, gan arī Lietuvas rallijsprinta čempionāta 1. posms. Tāpat rallija braucējiem šis rallijsprints būs lieliska iespēja treniņam pirms Čempionu rallija Talsos, kas notiks nedēļu vēlāk, 17. un 18. maijā.

“Rallijsprints plānots ļoti kompakti – no rīta sportisti varēs iepazīties ar trasi, pēcpusdienā tiks dots sacensību starts, bet vakarā jau tiks apbalvoti uzvarētāji,” stāsta rallijsprinta “Kalnamuiža 2014″ direktors Aigars Bite. “Cīņas būs ļoti interesantas un sīvas, jo šis vienlaikus būs gan Latvijas, gan Lietuvas rallijsprinta čempionāta posms.”

Trase vīsies pa Skrundas, Aizputes un Vaiņodes novadu ceļiem, un sacensību laikā sportistiem būs jāveic aptuveni 150 kilometri, no tiem 45 kilometri septiņos ātrumposmos.

Sacensību starts tiks dots 10. maijā plkst.13 Piena muižā – Berghof, Skrundas novada Sieksātē, savukārt finišs paredzēts plkst.17. Dienu iepriekš, 9.maijā, no plkst.16 līdz 19 notiks arī testa ātrumposms.

Latvijas rallijsprinta čempionāta 1. posmā “Alūksne 2014″ uzvarēja Jānis Vorobjovs/Andris Mālnieks (“Mitsubishi Lancer Evo X”), savukārt viena tilta piedziņas automašīnu konkurencē ātrākie bija Emīls Blūms/Reinis Vilsons (“Honda Civic Type R”). Čempionāta 2. posms “Sarma 2014″ nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ tika atcelts.

Rallijsprintu “Kalnamuiža 2014″ rīko biedrība “B&K Rallijs” sadarbībā ar “Liepājas rallija komandu”. Sacensību rīkotāji saka paldies Aizputes, Skrundas un Vaiņodes novadiem, kuru teritorijā notiks rallijsprinta ātrumposmi.

Plašāka informācija par rallijsprintu “Kalnamuiža 2014″ pieejama vietnē www.rallykurzeme.lv.

Foto: Mareks Seleņa

Informāciju sagatavoja:

Dzintars Hmieļevskis

“Liepājas rallija komandas” preses pārstāvis

mob. 25954279

e-pasts: dzintars@rallykurzeme.lv

Tuvojas dragreisa sezona

Pirmdiena, 7. aprīlis, 2014.

Lēniem un pārliecinošiem soļiem tuvojas jaunā Latvijas Dragreisa Čempionāta sezona!  Organizatores pubicē 2014. gada kalendāru un nāk klajā ar pozitīviem jaunumiem.

“Šogad aktīvi strādājam pie tehniskiem uzlabojumiem pasākumu laikā, kā arī ziemā tika kārtīgi pastrādāts pie  ārvalstu dalībnieku piesaistes. Šo sezonu redzam stabile, saplānotu  un uz izaugsmi tendētu. Priecē, ka savu dalību sacensībās jau šobrīd  ir pieteikuši dalībnieki no Somijas, Igaunijas, Lietuvas un pat Zviedrijas. Esam paredzējuši aktīvu darbību sociālajos medijos, piemēram https://www.facebook.com/LatvianDragRacingChampionship ļaujot visiem līdzjutējiem sekot līdzi dragreisa jaunumiem. Kā arī Dragreiss mājo www.drag-racing.lv“, stāsta sacensību organizatore Jolanta Jermacāne.

2014 gada jaunums ir Latvijas- Lietuvas Dragreisa Čempionāts, kas norisināsies Lietuvā.

“Mūsu mērķis ir attīstīt Dragreisu  plašākos apmēros un sadarboties ar Igaunijas un Lietuvas Dragreisa čempionātu organizatoriem, apmainoties ar pieredzi un organizējot kopīgus čempionātus”, komentē sacensību direktore  Ieva Čerņajeva.

2014. gada sacensību kalendārs:

31.maijs- jūnijs: Igaunija, Haapsalu

14-15 jūnijs: Lietuva, Kazlu Ruuda

6.jūlijs: Biķernieki

2-3.augusts Ventspils

6.septembris: Biķernieki

Īpaši vēlamies pateikties Ventspils domei, un atbalstītājiem: Sia ‘’Best Līzings’’ un ‘’Aldaris’’, par sadarbību! Vēlamies piebilst, ka sacensības 2-3. Augustā Ventspilī norisināsies pilsētas svētku ietvaros- tādēļ ikviens skatītājs varēs šajās dienās izbaudīt Ventspils pilsētas svētku programmu un klātienē aplūkot jaudīgākās Baltijas automašīnas.’’ stāsta sacensību organizatores.

Ikviens interesents varēs klātienē iepazīties un uzzināt visu saistībā ar šo sporta veidu izstādē ‘’AutoExotica 2014’’, kurā būs izveidots stends veltīts tieši šim sporta veidam!

SAFE Is Fast – esi gudrāks autosportists!

Piektdiena, 4. aprīlis, 2014.

FIA Institūts un Road Racing Drivers Club izveidojuši autosportistu virtuālu treniņu programmu SAFE Is Fast, kas aplūkojama SafeIsFast.com vietnē. Savas darbības 30 mēnešu laikā SAFE Is Fast ir kļuvis par vadošo motoru sporta dalībnieku online treniņu vietni pasaulē. Lieliski pasaules autosporta speciālistu padomi, fantastiskas pamācības un idejas!

Katram autosportistam, kurš savu karjeru uztver nopietni, ir iespēja apskatīt padomus un, labākajā gadījumā konstatēt, ka viss jau ir zināms, tomēr lielākajā daļā gadījumu atklāt savai karjerai nepieciešamas nianses. Apskatiet SafeIsFast.com!

Twitter: @SAFEisFAST

Facebook: https://www.facebook.com/pages/SAFE-is-Fast-Online-Driver-Symposium/205942546137008

Augšā!