Rallijs „Kurzeme” uzrādīs Latvijas čempiontitulu dalītājus

Friday, 28. August, 2015.

Piektdienas novakarē Liepājā startēs Latvijas autorallija čempionāta sestais posms. Pēc šīs sacīkstes nacionālajā seriālā būs atlikuši vairs tikai divi posmi, kas nozīmē, ka šīs nedēļas nogales rallijs iezīmēs tās ekipāžas, kuras cīnīsies par Latvijas čempionu tituliem.

LRC1 grupā pirms šīs sacīkstes vadībā atrodas Gunta Lielkāja/Viļņa Miķelsona ekipāža. Vienība iepriekšējā posmā 300 Lakes Rally Lietuvā izcīnīja uzvaru, nostiprinoties kopvērtējuma līderpozīcijā. 14 punktu attālumā no līderiem ir Jāņa Berķa/Edgara Čeporjus vienība, kura atsevišķos posmos pat ir ātrāka par Lielkāji/Miķelsonu, tomēr rezultāti ir mazāk stabili – divām uzvarām līdzās ir arī divas izstāšanās.

Aizraujoša cīņa veidojas starp Kurzemē nestartējošo krieva Alekseja Osstaņina vienību un ekipāžu Elviss Hermanis/Gatis Veilands. 30 punktu attālums līdz Lielkājim šķiet par daudz titula cīņām, taču savā starpā ekipāžas šķir tikai trīs punkti.

LRC2 grupā pārliecinoši Latvijas čempionāta līderi ir igauņi Sīms Plangi/Mareks Sarapu, kuri guvuši šīs grupas uzvaras visos aizvadītajos LČ posmos. Ja ar pirmo numuru Kurzemē izliktais Plangi nekļūdīsies arī šonedēļ, sekotājiem būs ļoti sarežģīti noķert vadošo ekipāžu atlikušajās sacīkstē – Tartu rallijā un rallijā „Latvija 2015”.

Vienīgā ekipāža, kas var apdraudēt Plangi līderpozīciju, ir Latvijas čempioni Jānis Vorobjovs/Andris Mālnieks. Pašlak viņi Plangi zaudē 30 punktus. Sīva spēkošanās par trešo vietu – vienāds punktu skaits šobrīd Mārtiņa Sviļa/Ivo Pūķa un Igora Bulanceva/Marinas Daņilovas ekipāžai.

LRC3 klasē līderpozīcijā atrodas Ralfa Sirmača/Artūra Šimina vienība. Taču, tā kā ekipāža koncentrējas starptautisko sacensību cīņām, viņu nestartēšana dod cerības uz Latvijas čempiona titulu Nikolajam Grjazinam/Jaroslavam Fedorovam, kā arī Emīlam Blūmam/Reinim Vilsonam. Pašlaik par favorītu uzskatāms Grjazins, jo, pirmkārt viņam punktu vairāk nekā Blūmam (50:44), otrkārt, krievu jaunais braucējs strauji progresē un ātrumam pievieno stabilitāti.

Latvijas kausa izcīņas RK1 grupā pašlaik vadībā Mihaila Skripņikova ekipāža, taču pēc rallija Kurzeme līderpozīciju var pārņemt Edgara Baloža/Ineses Akmentiņas vienība.

Junioru ieskaitē līderis joprojām ir Ralfs Sirmacis, kuram seko tie paši konkurenti, kas LRC3 grupā – Grjazins un Blūms. Komandu vērtējumā līdere ir Sports Racing Technologies vienība, tomēr sezonas otrajā pusē tās pozīcijas apdraud ASRT Rally Team un LMT Autosporta Akadēmijas braucēji.

Plašāka informācija gan par ralliju Kurzeme, gan Latvijas rallija čempionātu – www.autorally.lv

Foto: Dace Janova, www.4rati.lv

 

Viesturs Saukāns

LAF Preses dienesta vadītājs

Tālr.: +371 26579000

E-pasts: prese@laf.lv

Ar rallija sacensību testa ātrumposmu ceturtdien sākas Ātruma festivāls – rallijs “Kurzeme 2015″

Wednesday, 26. August, 2015.

Ar rallija sacensību testa ātrumposmu Aizputes novada Kalvenes pagastā ceturtdien, 27. augustā, plkst.18 sākas Ātruma festivāls – rallijs “Kurzeme 2015″, kura centrālais notikums ir Baltijas valstīs senāko autorallija sacensību rallija “Kurzeme” 50 gadu jubilejas svinības.

“Testa ātrumposms neietekmē vietu sadalījumu sacensību noslēgumā, taču tā ir pēdējā iespēja sportistiem pirms sacensībām pārbaudīt savus spēkus un tehniku kaujas apstākļos, kā arī salīdzināt savu sniegumu ar konkurentiem, tāpēc rallija ekipāžas šajā ātrumposmā brauc ar pilnu jaudu, un skatītāji noteikti redzēs atraktīvas sānslīdes,” stāsta Ātruma festivāla – rallija “Kurzeme 2015″ direktors Uldis Hmieļevskis.

Šogad testa ātrumposmam izvēlēts klasiskais Kalvenes ātrumposms, kurā rezultāta sasniegšanai jāzīmē precīzas trajektorijas, bet vienlaikus tā platums ļauj labot kļūdas.

Testa ātrumposms ilgs trīs stundas, no plkst.18 līdz plkst.21. Skatītājus aicinām apmeklēt skatu punktu “Krustojums”, kur vērojams ātrs kreisais pagrieziens ar lielu pienākošo ātrumu. Piekļūt šai vietai iespējams no Rudbāržu vai Valtaiķu puses, un skatītājiem tas būs pieejams bez maksas.

Ātruma festivāla – rallija “Kurzeme 2015″ atklāšanas ceremonija notiks piektdien, 28. augustā, plkst.16 pie koncertzāles “Lielais dzintars”, savukārt Ātruma festivāls noslēgsies svētdien, 30. augustā ar standartautomobiļu sacensībām Liepājas pilsētas ātrumposma teritorijā.

Ātruma festivāla – rallija “Kurzeme 2015″ laikā Liepājā un tās apkārtnē gaidāma plaša sporta un izklaides pasākumu programma. Liepājā notiks Latvijas čempionāts motorolleru triku braukšanā “Scooter Stunt”, Ziemeļeiropas čempionāts ielu motociklu triku braukšanā “Streetbike Freestyle Kurland Stunt”, “UPB Energy” kauss ūdens motosportā, kas vienlaikus būs arī Latvijas čempionāta noslēdzošais posms, Bērnu rallija “Kurzeme” finālsacensības, “E-GoCart” sacensības skatītājiem.

Tāpat Liepājā un tās apkārtnē tiks noskaidrots jubilejas rallija “Kurzeme” uzvarētājs, savukārt “Radio Skonto” Vecpils krosa trasē un Liepājas pilsētas ātrumposma teritorijā noritēs Rallija leģendu cīņa, kurā ar vienādām automašīnām spēkiem mērosies dažādu laika posmu slaveni rallija braucēji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas.

Ātruma festivāla – rallija “Kurzeme 2015″ programma, kā arī ātrumposmu kartes un apraksti pieejami oficiālajā vietnē “rallykurzeme.lv” un žurnālā “Top Gear”.

Uzziņa:

Rallijs “Kurzeme” ir senākais un tradīcijām bagātākais autorallijs Baltijas valstīs, un šogad tas svinēs savu 50 gadu jubileju. Nozīmīgās gadskārtas svinības sākās aprīlī ar 50 ķiršu stādīšanu leģendārajā Vecpils ātrumposmā. Sacensību attīstība un vēsture aplūkota izstādē “No garažās līdz uzvarai”, kas līdz 31. augustam apskatāma Liepājas muzeja garāžā, Kūrmājas prospektā 16/18. Svētku kulminācija būs no 27. līdz 30. augustam Liepājā notiekošais Ātruma festivāls – rallijs “Kurzeme”.

Ātruma festivālu – ralliju “Kurzeme 2015″ atbalsta “LDZ Cargo”, Liepājas pilsēta, “Lauma Fabrics”, “Vega 1″, “Canon Biznesa Centrs”, “LDC Datortehnika”, “Cēsu alus”, “If apdrošināšana”, oficiālais auto – “Nissan” no “Skandi Motors”.

Biļetes uz Ātruma festivālu nopērkamas piecos Kurzemes reģiona Tūrisma informācijas birojos Liepājā, Kuldīgā, Saldū, Talsos un Tukumā, vairāk nekā 40 “top!” veikalos Kurzemē un Jelgavā, kā arī “Skandi Motors” autocentros Liepājā un Rīgā. Tāpat biļetes var iegādāties arī “Biļešu servisa” kasēs un interneta vietnē “bilesuserviss.lv”.

Foto: Rando Aav

Papildus informācija:
Dzintars Hmieļevskis
Rallija “Kurzeme” preses pārstāvis
mob. 25954279
e-pasts: dzintars@rallykurzeme.lv

Radīta rallija “Kurzeme” 50 gadu jubilejai veltīta suvenīru sērija

Wednesday, 26. August, 2015.

Gatavojoties rallija “Kurzeme” 50 gadu jubilejas svinību kulminācijai, no 27. līdz 30. augustam Liepājā un tās apkārtnē notiekošajam Ātruma festivālam – rallijam “Kurzeme 2015″, radīta īpaša suvenīru sērija.

“Šogad 50 dienas pirms Ātruma festivāla Liepājas muzejā atklājām rallija “Kurzeme” 50 gadu ilgajai vēsturei veltītu izstādi, ko veidojām kopā ar vīriem, kuri rallijus rīkoja tālajos 60.-70.gados. Šī suvenīru sērija ir simbols tam, kā, laika gaitā mainoties rallija “Kurzeme” rīkotāju paaudzēm, tiek nodota arī pieredze un zināšanas. 1965.gada un 2015.gada ralliju logotipi izskatās radikāli atšķirīgi, arī sacensības ir teju nesalīdzināmas, tomēr ielūkošanās vēsturē liek mums visiem atcerēties un saprast, ka mēs esam tikai maza daļa no rallija “Kurzeme” un rallijs katru gadu nerodas no nekā,” stāsta Ātruma festivāla – rallija “Kurzeme 2015″ direktors Uldis Hmieļevskis.

Rallija “Kurzeme” 50 gadu jubilejai veltīta T-kreklu sērija “1965″, kur attēlots rallija “Kurzeme” vēsturiskais logotips ar tā rīkotāja Liepājas piena kombināta āboliņa lapu, savukārt ar jubilejas rallija “Kurzeme” logotipu iespējams iegādāties polo kreklus un sporta cepures, kā arī uzlīmes un īpašas ūdens blašķes.

Ar pilnu rallija “Kurzeme” suvenīru klāstu iespējams iepazīties Ātruma festivāla oficiālās mājaslapas “ralykurzeme.lv” sadaļā “Skatītājiem”. Suvenīri nopērkami Liepājas reģiona tūrisma informācijas centrā Rožu laukumā 5/6, savukārt  no 27. līdz 30. augustam suvenīri būs nopērkami arī Rallija centrā Liepājā, Vecajā ostmalā 40.

Uzziņa:

Rallijs “Kurzeme” ir senākais un tradīcijām bagātākais autorallijs Baltijas valstīs, un šogad tas svinēs savu 50 gadu jubileju. Nozīmīgās gadskārtas svinības sākās aprīlī ar 50 ķiršu stādīšanu leģendārajā Vecpils ātrumposmā. Sacensību attīstība un vēsture aplūkota izstādē “No garažās līdz uzvarai”, kas līdz 31.augustam apskatāma Liepājas muzeja garāžā, Kūrmājas prospektā 16/18. Svētku kulminācija būs no 27. līdz 30. augustam Liepājā notiekošais Ātruma festivāls – rallijs “Kurzeme”.

Ātruma festivālu – ralliju “Kurzeme 2015″ atbalsta “LDZ Cargo”, Liepājas pilsēta, “Lauma Fabrics”, “Vega 1″, “Canon Biznesa Centrs”, “LDC Datortehnika”, “Cēsu alus”, “If apdrošināšana”, oficiālais auto – “Nissan” no “Skandi Motors”.

Biļetes uz Ātruma festivālu nopērkamas piecos Kurzemes reģiona Tūrisma informācijas birojos Liepājā, Kuldīgā, Saldū, Talsos un Tukumā, vairāk nekā 40 “top!” veikalos Kurzemē un Jelgavā, kā arī “Skandi Motors” autocentros Liepājā un Rīgā. Tāpat biļetes var iegādāties arī “Biļešu servisa” kasēs un interneta vietnē “bilesuserviss.lv”.

Papildus informācija:
Dzintars Hmieļevskis
Rallija “Kurzeme” preses pārstāvis
mob. 25954279
e-pasts: dzintars@rallykurzeme.lv

Caune: Brauksim ar automašīnām, ar kādām nekad neesam braukuši

Wednesday, 26. August, 2015.

Ātruma festivāla – rallija “Kurzeme 2015″ laikā notiekošajā Rallija leģendu cīņā sacensības notiks ar 70.gados ražotām aizmugures piedziņas automašīnām “Ford Escort MK2″, un pieredzējušie rallija braucēji atzīst, ka ar šādām automašīnām viņi nekad nav braukuši, tādēļ sacensības būs interesantas gan skatītājiem, gan arī pašiem dalībniekiem.

“Sacensības būs interesantas, jo brauksim ar mašīnām, ar kādām savā karjerā nekad neesam braukuši. Aizmugures piedziņa ir labi pazīstama no žiguļu laikiem, taču mūsu mašīnām bija mazāka jauda,” stāsta Latvijas rallija leģendu komandas pilots Ivars Caune. “Liepājas rallijs ir unikāls rallijs – ir izdevies gan uzvarēt, gan arī diezgan daudz reižu uz pjedestāla pabūt. Savulaik, kad braucām vēl ar piekto žiguli, nakts ātrumposmā uzmetām salto, taču nokritām uz riteņiem un finišā zaudējām vien kādas piecas sekundes.”

“Mēs savulaik braucām komunisma laikos, kad bija pionieru sauklis “vienmēr gatavs”. Kad man pajautāja, vai es varu piedalīties sacensībās, atbildēju, ka es vienmēr esmu gatavs, kaut arī ar šādu mašīnu neesmu braucis 27 gadus,” jautrā noskaņojumā pirms gaidāmās cīņas ir Andris Kārkliņš. “Sestdien trasē būs redzama tāda kā rallija sapņu komanda, tāpēc aicinu visus braukt skatīties.”

“Tā ir ļoti laba doma, ka tiek dota iespēja sacensties braucējiem, kuri rallijā “Kurzeme” braukuši pirms gadiem 20 un 30. Vēl nevar zināt, kādi būs rezultāti pilsētas ātrumposmā, jo pagāja ilgi gadi, kamēr savulaik Eugenija Tumaļaviča Vecpils ātrumposmā uzrādīto rezultātu pārspēja modernākas automašīnas,” stāsta rallija vecmeistars un Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks.

Ātruma festivāla – rallija “Kurzeme 2015″ laikā sestdien, 29.augustā, notiks Rallija leģendu cīņa. Tajā ar identiskām automašīnām savā starpā sacentīsies titulētākie Baltijas valstu sportisti, kuri savas karjeras zenītā atradās gan aizvadītā gadsimta nogalē, gan cīnījās par uzvarām vien pirms dažiem gadiem.

Par rallija “Kurzeme” dibinātāja Mārtiņa Seska ceļojošo kausu sacentīsies Latvijas, Lietuvas un Igaunijas rallija leģendu komandas, un katrā no tām startēs trīs slaveni rallija braucēji – Latviju pārstāvēs Ivars Caune, Andris Kārkliņš un Agris Staņēvičs, zem Lietuvas karoga startēs Eugenijs Tumaļavičs (Eugenijus Tumalevicius), Rolands Mackevičs (Rolandas Mackevicius) un Egidijs Paulausks (Egidijus Paulauskas), savukārt Igaunijas komandas sastāvā varēsim vērot Margu Muraku (Margus Murakas) un Raido Rītelu (Raido Rüütel). Igauņiem pievienosies Krievijas rallija čempions Staņislavs Grjazins (Станислав Грязин).

Rallija leģendu cīņā sportisti startēs ar vienādām aizmugures piedziņas “Ford Escort MK2″, kas ražotas aizvadītā gadsimta 70.gados un savā laikā bija vienas no labākajām rallija automašīnām. To jauda pārsniedz 200 zirgspēku, tādēļ pat titulētajiem Rallija leģendu cīņas dalībniekiem būs krietni jāpapūlas, lai sasniegtu maksimāli labāko rezultātu.

Rallija leģendu cīņa būs komandas sacensība, un uzvarētājs tiks noskaidrots, ņemot vērā visu komandas dalībnieku kopējo rezultātu.

Rallija leģendu cīņa sāksies ne mazāk leģendārajā Vecpilī, kur plkst.12.30 “Radio Skonto” Vecpils krosa trasē noskaidros grants karaļu titula ieguvēji. Savukārt Rallija leģendu kausa ieguvēji tiks noskaidroti sestdienas vakarā Liepājas pilsētas ātrumposmā, kur plkst.19 komandas atkal sacentīsies katra ar katru. Šoreiz katrs pāris aizvadīs vienu apli. Kopvērtējuma uzvarētāju komanda tiks noskaidrots, ņemot vērā rezultātus “Radio Skonto” Vecpils krosa trasē un Liepājas pilsētas ātrumposmā.

Gan “Radio Skonto” Vecpils krosa trasē, gan Liepājas pilsētas ātrumposmā “Liepājas osta” Rallija leģendu cīņa notiks tieši pēc rallija “Kurzeme 2015″ ātrumposma, līdz ar to skatītāji šajās vietās sacensības varēs vērot jau no attiecīgi plkst.11 un plkst.17.30. Tāpat abās Rallija leģendu cīņas norises vietās būs pieejami sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi un īpaši būs padomāts arī par bērniem – Vecpilī un Liepājā visas dienas garumā notiks radošās darbnīcas.

Skatītāji SS7 “Radio Skonto” un SSS12 “Liepājas osta”, kam turpat sekos arī Rallija leģendu cīņa un notiks citas sportiskas aktivitātes, varēs iekļūt ar Ātruma festivāla apmeklēšanai paredzētajām skatītāju kartēm vai arī norises vietā iegādāties vienreizējo biļeti, kuras cena būs 10 eiro.

Uzziņa:

Rallijs “Kurzeme” ir senākais un tradīcijām bagātākais autorallijs Baltijas valstīs, un šogad tas svinēs savu 50 gadu jubileju. Nozīmīgās gadskārtas svinības sākās aprīlī ar 50 ķiršu stādīšanu leģendārajā Vecpils ātrumposmā. Sacensību attīstība un vēsture aplūkota izstādē “No garažās līdz uzvarai”, kas līdz 31.augustam apskatāma Liepājas muzeja garāžā, Kūrmājas prospektā 16/18. Svētku kulminācija būs no 27. līdz 30. augustam Liepājā notiekošais Ātruma festivāls – rallijs “Kurzeme”.

Ātruma festivālu – ralliju “Kurzeme 2015″ atbalsta “LDZ Cargo”, Liepājas pilsēta, “Lauma Fabrics”, “Vega 1″, “Canon Biznesa Centrs”, “LDC Datortehnika”, “Cēsu alus”, “If apdrošināšana”, oficiālais auto – “Nissan” no “Skandi Motors”.

Biļetes uz Ātruma festivālu nopērkamas piecos Kurzemes reģiona Tūrisma informācijas birojos Liepājā, Kuldīgā, Saldū, Talsos un Tukumā, vairāk nekā 40 “top!” veikalos Kurzemē un Jelgavā, kā arī “Skandi Motors” autocentros Liepājā un Rīgā. Tāpat biļetes var iegādāties arī “Biļešu servisa” kasēs un interneta vietnē “bilesuserviss.lv”.

Papildus informācija:
Dzintars Hmieļevskis
Rallija “Kurzeme” preses pārstāvis
mob. 25954279
e-pasts: dzintars@rallykurzeme.lv

Plangi startēs ar pirmo numuru; Ķenavs cer uzvarēt jubilejas rallijā “Kurzeme”

Wednesday, 26. August, 2015.

Jubilejas rallijā “Kurzeme” ar pirmo starta numuru trasē dosies Latvijas rallija čempionāta līderi LRC2 ieskaitē igauņu ekipāža Sīms Plangi/Mareks Sarapū (“Mitsubishi Lancer Evo X”) no ASRT rallija komandas. Tikmēr ASRT komandas vadītājs liepājnieks Mārcis Ķenavs startēs ar LRC1 klases “Mitsubishi Lancer Evo VIII”, un cer šogad izcīnīt uzvaru rallija kopvērtējumā.

“Kad biju mazs, rallijs “Kurzeme” man bija notikums numur viens. Vēlāk jau radās iespēja šajās sacensībās piedalīties, un aizvadītajā gadā, startējot ar N grupas automašīnu, iekļuvu godalgoto trijniekā. Šogad mēģināsim izcīnīt uzvaru,” otrdien notikušajā preses konferencē sacīja M. Ķenavs, kuram piešķirts piektais starta numurs.

Ar otro numuru startēs Latvijas čempioni Jānis Vorobjovs/Andris Mālnieks (“Mitsubishi Lancer Evo X”, LRC2), bet trešais starta numurs piešķirts Mārtiņam Svilim un Ivo Pūķim (“Mitsubishi Lancer Evo X”, LRC2), kuri rallija trasē atgriezīsies pirmo reizi kopš Eiropas rallija čempionāta posma “Rally Liepāja”.

Ar ceturto numuru startēs Krievijas ekipāža Staņislavs Travņikovs/Aleksejs Bašmakovs (“Mitsubishi Lancer Evo VIII”, LRC1).

Šiem braucējiem nopietnu konkurenci izrādīs arī Gatis Vecvagars/Artūrs Žeibe (6.numurs, “Mitsubishi Lancer Evo IX”, LRC1), Guntis Lielkājis/Vilnis Miķelsons (7.numurs, “Mitsubishi Lancer Evo IX”, LRC1), Jānis Berķis/Edgars Čeporjus (8.numurs, “Mitsubishi Lancer Evo IX”, LRC1), kā arī Rolands Jaunzems/Aleksandrs Innuss (9.numurs, “Mitsubishi Lancer Evo X”, LRC1) un Elviss Hermanis/Gatis Veilands (10.numurs, “Mitsubishi Lancer Evo VIII”, LRC1).

Pirmo reizi Latvijā rallija līdzjutēji darbībā varēs redzēt “Citroen DS3 R5″ automašīnu, ko pilotēs pieredzējušais Raimonds Kisiels ar stūrmani Arni Roni. Viņiem – 12.starta numurs rallijā “Kurzeme”.

LRC3 ieskaitē, kur sportisti startē ar priekšējās piedziņas automašīnām, augstākais starta numurs – 23. – piešķirts “Sports Racing Technologies” ekipāžai Nikolajs Grjazins/Jaroslavs Fjodorovs (“Peugeot 208 R2″). Ar 24.starta numuru rallijā “Kurzeme” piedalīsies viņa tuvākais sekotājs Latvijas čempionāta kopvērtējumā Emīls Blūms/Reinis Vilsons (“Ford Fiesta R2″).

Savu ātrumu un spēju cīnīties ar līderiem LRC3 ieskaites kopvērtējumā pierādījis arī Toms Lielkājis/Toms Pirktiņš (25.numurs, “Ford Fiesta R2″), soms Kalle Rovanpera/Risto Pietilainens (26.numurs, “Citroen C2R2 MAX”) un Jānis Krickis/Rolands Laizāns (27.numurs, “Volkswagen Golf”).

Savukārt pirmo reizi pilno rallija “Kurzeme” distanci brauks jaunais un talantīgais liepājnieks Mārtiņš Sesks, kurš pārī ar Māri Kulšu iepriekšējā Latvijas čempionāta posmā, Lietuvā notikušajā “300 Lakes Rally” izcīnīja savu pirmo goda pjedestālu karjerā. Šī ekipāža trasē dosies ar 35.numuru un pilotēs “Ford Fiesta” automašīnu.

Uzziņa:

Rallijs “Kurzeme 2015″ sāksies jau ceturtdien, 27.augustā, plkst.18 ar testa ātrumposmu Aizputes novada Kalvenes pagastā. Kopumā rallija sacensību dalībniekiem piektdienas pēcpusdienā un sestdien būs jāveic 12 ātrumposmi, kuru kopējais garums sasniegs 120 kilometrus. Sacensības noritēs Priekules novadā, Durbes novadā, Aizputes novadā un noslēgsies ar Liepājas pilsētas ātrumposmu.

Rallijs “Kurzeme” ir senākais un tradīcijām bagātākais autorallijs Baltijas valstīs, un šogad tas svinēs savu 50 gadu jubileju. Nozīmīgās gadskārtas svinības sākās aprīlī ar 50 ķiršu stādīšanu leģendārajā Vecpils ātrumposmā. Sacensību attīstība un vēsture aplūkota izstādē “No garažās līdz uzvarai”, kas līdz 31.augustam apskatāma Liepājas muzeja garāžā, Kūrmājas prospektā 16/18. Svētku kulminācija būs no 27. līdz 30. augustam Liepājā notiekošais Ātruma festivāls – rallijs “Kurzeme”.

Ātruma festivālu – ralliju “Kurzeme 2015″ atbalsta “LDZ Cargo”, Liepājas pilsēta, “Lauma Fabrics”, “Vega 1″, “Canon Biznesa Centrs”, “LDC Datortehnika”, “Cēsu alus”, “If apdrošināšana”, oficiālais auto – “Nissan” no “Skandi Motors”.

Biļetes uz Ātruma festivālu nopērkamas piecos Kurzemes reģiona Tūrisma informācijas birojos Liepājā, Kuldīgā, Saldū, Talsos un Tukumā, vairāk nekā 40 “top!” veikalos Kurzemē un Jelgavā, kā arī “Skandi Motors” autocentros Liepājā un Rīgā. Tāpat biļetes var iegādāties arī “Biļešu servisa” kasēs un interneta vietnē “bilesuserviss.lv”.

Foto: Sīms Plangi rallijā “Kurzeme 2014″ (Aigars Tīdmanis, Go4speed)

Papildus informācija:
Dzintars Hmieļevskis
Rallija “Kurzeme” preses pārstāvis
mob. 25954279
e-pasts: dzintars@rallykurzeme.lv

Ātruma festivāla – rallija “Kurzeme 2015″ laikā gaidāmi satiksmes ierobežojumi

Wednesday, 26. August, 2015.

Šīs nedēļas nogalē, no 27. līdz 30. augustam, notiekošā Ātruma festivāla – rallija “Kurzeme 2015″ laikā gaidāmi satiksmes ierobežojumi pasākumu norises vietās Liepājā un tās apkārtnē.

Ceturtdien, 27. augustā, no plkst.17 līdz plkst.21 būs slēgts testa ātrumposmam izmantotais ceļš Aizputes novada Kalvenes pagastā.

Piektdien, 28. augustā, laika posmā no plkst.16.10 līdz aptuveni plkst.21 satiksmes ierobežojumi noteikti atsevišķos ceļu posmos Priekules novadā un Durbes novadā, savukārt sestdien, 29. augustā, laika posmā no plkst.8.05 līdz aptuveni plkst.17 – atsevišķos ceļu posmos Durbes novadā un Aizputes novadā.

Sestdien no plkst.8.50 līdz aptuveni plkst.11.20 būs slēgts autoceļš Aizpute – Kalvene pie Mazboju kapiem, kur to šķērsos rallija “Kurzeme” trase.

Satiksmes ierobežojumi noteikti arī Liepājas centrā, Liepājas ostas promenādes un jaunās koncertzāles “Lielais dzintars” apkārtnē.

Vecā ostmala posmā no Radio ielas līdz Kuģinieku ielai un Radio iela būs slēgta no piektdienas, 28. augusta plkst.6 līdz svētdienas, 30. augusta plkst.18.

Jūras iela  no Tramvaja tilta līdz Graudu ielai piektdien būs slēgta no plkst.10 līdz plkst.14 un no plkst.19 līdz plkst.23, sestdien – no plkst.8 līdz plkst.22 un svētdien – no plkst.8 līdz plkst.18.

Kuģinieku iela satiksmei slēgta sestdien no plkst.15 līdz plkst.20 un svētdien no plkst.8 līdz plkst.18.

No piektdienas plkst.8 līdz svētdienas plkst.18 ierobežota satiksme kvartālā starp Kuģinieku, Jūras, Radio ielām un Veco ostmalu, kā arī aizliegta apstāšanās Kuģinieku, Jūras, Radio ielā, Vecajā ostmalā.

Kvartālā ap “avio kasēm” (Radio iela, Pasta iela, J.Dubelšteina iela) un stāvlaukums starp Lielo ielu un Pasta ielu satiksmei slēgts standartauto sacensību servisa zonas organizācijai no sestdienas plkst.15 līdz svētdienas plkst.18.

Autovadītāji aicināti ievērot sacensību norises vietās izliktās zīmes un izmantot apvedceļus. Plašāka informācija par slēgtajiem ceļu posmiem atrodami Ātruma festivāla oficiālajā mājaslapā “rallykurzeme.lv” publicētajā skatītāju ceļvedī − rallykurzeme.lv/files/r129/rk_apraksti.pdf.

Uzziņa:

Rallijs “Kurzeme” ir senākais un tradīcijām bagātākais autorallijs Baltijas valstīs, un šogad tas svinēs savu 50 gadu jubileju. Nozīmīgās gadskārtas svinības sākās aprīlī ar 50 ķiršu stādīšanu leģendārajā Vecpils ātrumposmā. Sacensību attīstība un vēsture aplūkota izstādē “No garažās līdz uzvarai”, kas līdz 31.augustam apskatāma Liepājas muzeja garāžā, Kūrmājas prospektā 16/18. Svētku kulminācija būs no 27. līdz 30. augustam Liepājā notiekošais Ātruma festivāls – rallijs “Kurzeme”.

Ātruma festivālu – ralliju “Kurzeme 2015″ atbalsta “LDZ Cargo”, Liepājas pilsēta, “Lauma Fabrics”, “Vega 1″, “Canon Biznesa Centrs”, “LDC Datortehnika”, “Cēsu alus”, “If apdrošināšana”, oficiālais auto – “Nissan” no “Skandi Motors”.

Biļetes uz Ātruma festivālu nopērkamas piecos Kurzemes reģiona Tūrisma informācijas birojos Liepājā, Kuldīgā, Saldū, Talsos un Tukumā, vairāk nekā 40 “top!” veikalos Kurzemē un Jelgavā, kā arī “Skandi Motors” autocentros Liepājā un Rīgā. Tāpat biļetes var iegādāties arī “Biļešu servisa” kasēs un interneta vietnē “bilesuserviss.lv”.

Papildus informācija:
Dzintars Hmieļevskis
Rallija “Kurzeme” preses pārstāvis
mob. 25954279
e-pasts: dzintars@rallykurzeme.lv

Rallija braucēji Ātruma festivālu sāks ar sacensībām Liepājas Tirdzniecības kanālā

Wednesday, 26. August, 2015.

Jubilejas rallija “Kurzeme” dalībniekiem Ātruma festivāls šogad sāksies mazliet neierasti, jo pirmā disciplīna būs sacensības uz ūdens, Liepājas Tirdzniecības kanālā.

Trešdien, 26.augustā, plkst.20 sportisti un Ātruma festivāla – rallija “Kurzeme 2015″ rīkotāji pulcēsies piestātnē pie atpūtas centra “Libava”, kur notiks sacensības ar “Volkswagen Beetle” katamarāniem. Tā būs iespēja sportistiem satikties pirms sacensībām un arī pārbaudīt savus spēkus neierastā apmluā.

Uz pasākumu aicināti ierasties arī žurnālisti, kuriem būs iespēja Ātruma festivāla priekšvakarā neformālā gaisotnē iztaujāt rallija “Kurzeme” dalībniekus un rīkotājus.

Košās ūdensvabolītes ir četrvietīgi katamarāni, un tas ir jauns tūrisma pakalpojums Liepājā, ko aicināti izmantot arī Ātruma festivāla – rallija “Kurzeme” apmeklētāji.

Uzziņa:

Rallijs “Kurzeme” ir senākais un tradīcijām bagātākais autorallijs Baltijas valstīs, un šogad tas svinēs savu 50 gadu jubileju. Nozīmīgās gadskārtas svinības sākās aprīlī ar 50 ķiršu stādīšanu leģendārajā Vecpils ātrumposmā. Sacensību attīstība un vēsture aplūkota izstādē “No garažās līdz uzvarai”, kas līdz 31.augustam apskatāma Liepājas muzeja garāžā, Kūrmājas prospektā 16/18. Svētku kulminācija būs no 27. līdz 30. augustam Liepājā notiekošais Ātruma festivāls – rallijs “Kurzeme”.

Ātruma festivālu – ralliju “Kurzeme 2015″ atbalsta “LDZ Cargo”, Liepājas pilsēta, “Lauma Fabrics”, “Vega 1″, “Canon Biznesa Centrs”, “LDC Datortehnika”, “Cēsu alus”, “If apdrošināšana”, oficiālais auto – “Nissan” no “Skandi Motors”.

Biļetes uz Ātruma festivālu nopērkamas piecos Kurzemes reģiona Tūrisma informācijas birojos Liepājā, Kuldīgā, Saldū, Talsos un Tukumā, vairāk nekā 40 “top!” veikalos Kurzemē un Jelgavā, kā arī “Skandi Motors” autocentros Liepājā un Rīgā. Tāpat biļetes var iegādāties arī “Biļešu servisa” kasēs un interneta vietnē “bilesuserviss.lv”.

Papildus informācija:
Dzintars Hmieļevskis
Rallija “Kurzeme” preses pārstāvis
mob. 25954279
e-pasts: dzintars@rallykurzeme.lv

Ātruma festivāla – rallija “Kurzeme” notikumi būs koncentrēti divās vietās

Wednesday, 26. August, 2015.

Šīs nedēļas nogalē, no 27. līdz 30.augustam, notiekošā Ātruma festivāla – rallija “Kurzeme 2015″ galvenie notikumi būs koncetrēti divās vietās – Liepājas pilsētas centrā un un “Radio Skonto” Vecpils krosa trasē.

Šajās vietās līdzjutēji varēs vērot gan plašu sporta pasākumu programmu, gan izmantot kafejnīcu pakalpojumus, kas piedāvās atspirdzinājumus un dažādus ēdienus. Savukārt bērniem tiks dota iespēja iesaistīties radošajās darbnīcās.

“Ātruma festivālu esam plānojuši maksimāli kompaktu, lai skatītāji vienuviet varētu redzēt pēc iespējas vairāk dažādu disciplīnu, un ārpus pilsētas notiekošo rallija ātrumposmu apmeklētāji viegli varēs pagūt arī uz ātrumlaivu sacensībām, ielas motociklu triku sacensībām un, iespējams, šī festivāla azartiskāko notikumu – Rallija leģendu cīņu,” otrdien notikušajā preses konferencē stāstīja Ātruma festivāla – rallija “Kurzeme 2015″ direktors Uldis Hmieļevskis.

“Ātruma festivāls ir īsti svētki un unikāls notikums motoru sporta dzīvē, jo vienā pasākumā apvienoti trīs dažādi sporta veidi. Ātrumlaivu sacensības būs Latvijas čempionāta noslēdzošais posms, tāpēc gaidāmas ļoti sīvas cīņas, sevišķi jauniešu klasē. Liepājas Tirdzniecības kanāls ir izcili skaista vieta skatītājiem, taču bīstama braucējiem, kas sacensības padara daudz interesantākas un neprognozējamākas,” sacīja Latvijas Ūdens motosporta federācijas prezidents Atis Slakteris.

“Šogad Ziemeļeiropas čempionātā ielu motociklu triku braukšanā piedalīsies unikāli braucēji, un cīņa par uzvaru būs ļoti sīva. Pieredzējušie braucēji norāda, ka jaunā paaudze ir bezbailīgāka un gatava izpildīt galvu reibinošus trikus. Tas šīs sacensības padara ļoti interesantas skatītājiem,” sacīja motociklu triku braukšanas sacensību rīkotājs Mārtiņš Arents.

Liepājas centrā, jaunās koncertzāles “Lielais dzintars” apkārtnē piektdien, 28.augustā, plkst.16 notiks festivāla atklāšana un Latvijas pirmā čempionāta motorolleru triku braukšanā “Scooter Stunt” kvalifikācija un sacensības, kā arī Ziemeļeiropas čempionāta ielu motociklu triku braukšanā “Streetbike Freestyle Kurland Stunt” treniņbraucieni.

Savukārt sestdien Liepājas centrā sporta aktivitātes sāksies jau plkst.9, kad Tirdzniecības kanālā notiks “UPB Energy” kauss ūdens motosportā, kas vienlaikus būs arī Latvijas čempionāta noslēdzošais posms. Vienlaikus, pie koncertzāles “Lielais dzintars” notiks arī Ziemeļeiropas čempionāts ielu motociklu triku braukšanā “Streetbike Freestyle Kurland Stunt”, Bērnu rallija “Kurzeme” finālsacensības, “E-GoCart” sacensības skatītājiem.

Tikmēr no plkst.12.30 “Radio Skonto” Vecpils krosa trasē Durbes novadā un no plkst.19 pilsētas ātrumposmā noritēs Rallija leģendu cīņa, kurā ar vienādām automašīnām spēkiem mērosies dažādu laika posmu slaveni rallija braucēji.

Par rallija “Kurzeme” dibinātāja Mārtiņa Seska ceļojošo kausu sacentīsies Latvijas, Lietuvas un Igaunijas rallija leģendu komandas, un katrā no tām startēs trīs slaveni rallija braucēji – Latviju pārstāvēs Ivars Caune, Andris Kārkliņš un Agris Staņēvičs, zem Lietuvas karoga startēs Eugenijs Tumaļavičs (Eugenijus Tumalevicius), Rolands Mackevičs (Rolandas Mackevicius) un Egidijs Paulausks (Egidijus Paulauskas), savukārt Igaunijas komandas sastāvā varēsim vērot Margu Muraku (Margus Murakas) un Raido Rītelu (Raido Rüütel). Igauņiem pievienosies Krievijas rallija čempions Staņislavs Grjazins (Станислав Грязин).

Uzziņa:

Rallijs “Kurzeme” ir senākais un tradīcijām bagātākais autorallijs Baltijas valstīs, un šogad tas svinēs savu 50 gadu jubileju. Nozīmīgās gadskārtas svinības sākās aprīlī ar 50 ķiršu stādīšanu leģendārajā Vecpils ātrumposmā. Sacensību attīstība un vēsture aplūkota izstādē “No garažās līdz uzvarai”, kas līdz 31.augustam apskatāma Liepājas muzeja garāžā, Kūrmājas prospektā 16/18. Svētku kulminācija būs no 27. līdz 30. augustam Liepājā notiekošais Ātruma festivāls – rallijs “Kurzeme”.

Ātruma festivālu – ralliju “Kurzeme 2015″ atbalsta “LDZ Cargo”, Liepājas pilsēta, “Lauma Fabrics”, “Vega 1″, “Canon Biznesa Centrs”, “LDC Datortehnika”, “Cēsu alus”, “If apdrošināšana”, oficiālais auto – “Nissan” no “Skandi Motors”.

Biļetes uz Ātruma festivālu nopērkamas piecos Kurzemes reģiona Tūrisma informācijas birojos Liepājā, Kuldīgā, Saldū, Talsos un Tukumā, vairāk nekā 40 “top!” veikalos Kurzemē un Jelgavā, kā arī “Skandi Motors” autocentros Liepājā un Rīgā. Tāpat biļetes var iegādāties arī “Biļešu servisa” kasēs un interneta vietnē “bilesuserviss.lv”.

Papildus informācija:
Dzintars Hmieļevskis
Rallija “Kurzeme” preses pārstāvis
mob. 25954279
e-pasts: dzintars@rallykurzeme.lv

Noslēgušās sacensības RUGĀJI TROPHY 2015 V2.

Wednesday, 26. August, 2015.

Nedēļas nogalē Rugājos Latvijas trofi reidu tūrisma kausa izcīņas dalībnieki aizvadīja šīs sezonas priekšpēdējo posmu, bet Latgales kausa izcīņas dalībniekiem un  CanAm Trophy Latvia 2015 noslēdzās sezona.

Īsti nav noskaidrots, kā bija vairāk Rugājos – putekļu vai dubļu, taču Rugāju viltīgo dubli putekļu mākonī ir vēl grūtāk novērtēt un attiecīgi dažas ekipāžas pamanījās norakties tā, ka pašu spēkiem no zampas izkļūt nevarēja. Un šeit klasi rādīja Suzuki Jimny, „izceļot” Mercedes G klases auto – iespējams, ka braukt ātrāk var ar G kasi, bet palīdzības sniegšanai piemērotāks ir Jimny. Dalībniekiem šī gonka nebija viegla un ekipāžas vienu pēc otras piemeklēja dažādas ķibeles – sabeigti amortizatori (kas dažu labu dalībnieku noveda līdz jūras slimībai), nolauzti riteņa balsti, kas tika metināti „lauka apstākļos”, izbeigusies motora dzesēšanas uzparikte, kā arī karstas ekipāžas dalībnieku vārdu apmaiņas par kontrolpunkta ņemšanu vai neņemšanu – šis viss dubļu mīlētājus vienoja Rugājos. Sacensības bija ļoti interesantas un aizraujošas. Interesantāku šo pasākumu darīja tas, ka ekipāžām mazliet palauzot galvu un izvēloties gudrāko stratēģiju, bija iespēja tikt pie īpašiem bonusa punktiem, kurus paņemot, varēja samazināt kopējo trasē pavadīto laiku un pamainīt rezultātu. Savukārt Latgales kausa un CanAm trofi noslēdzošais bijis arī apmeklētākais posms šosezon.

Kādi rezultāti? Pārsteidzoši!!!

Tūrisma kausa izcīņā Rugājos uzvaras laurus plūca Inta Freiberga ekipāža (stūrmaņos šoreiz Endžela Freiberga, Aldis Beķeris un Jurģis Vilcāns)  - precīzi par vienu kontrolpunktu vairāk paņēmuši, kā sīvākie šo sacensību konkurenti un otrās vietas ieguvēji –  Jānis Siliņš ar stūrmani Māri Priednieku. Trešajā vietā Arnis Pušs ar stūrmaņiem Inesi Cirīti un Edmundu Melveri. Kādas izmaiņas šie rezultāti ir viesuši kopvērtējumā? Pirmajā vietā joprojām Arnis Pušs ar komandu – par 34 punktiem apsteidzot sekotājus. Otrajā vietā ar vienādu punktu skaitu šobrīd ir Surens Jegiazarjans ar stūrmaņiem Imantu Vidiņu un Artjomu Peku, kā arī Inta Freiberga ekipāža. No goda pjadestāla vien par 37 punktiem atpaliek Edvīns Vansovičs ar Gati Vidiņu un viņi šobrīd 4. vietā. Jānis Siliņš ar stūrmaņiem Māri Priednieku un Armandu Bilavu pagaidām 5. vietā, taču vēl priekšā sezonas pēdējā cīņa Ērgļos, kur tiek prognozēti brīnumi.

CanAm Trophy Latvia 2015 braucējiem šī bija pēdējā sezonas cīņa ar raksturu. Rugājos sporta klasē ļoti pārliecinoši pirmo vietu izcīnīja Igaunijas braucējs Hendrik Laur, abos braucienos summā nobraucot 25 apļus. Tuvākais sekotājs un otrās vietas ieguvējs Armands Ziemelis veica 19 apļus, taču ar labāku rezultātu, kā Lietuvas pārstāvis Daividas Rudokas kurš izcīnīja 3. vietu. Sestdienas pievakarē arī tapa zināmi šīs sezonas kopvērtējuma uzvarētāji. Sezonas labākais CanAm Trophy Latvia 2015 sporta klasē ir Sandis Putniņš – Rugājos izcīnītā 4. vieta bija nepieciešamais minimums, lai nodrošinātu sev līdera godu. Otrais – Kārlis Svārups – Rugājos iegūtā 9. vieta liedza saglabāt līdera pozīciju kopvērtējumā. Trešajā vietā – Andis Sarkans.

Hobija klasē Rugājos veicot pilnus 36 apļus uzvarēja Gunārs Bucenieks, aiz sevis otrajā pozīcijā atstājot Edgaru Kovalu ar precīzi tikpat veiktiem apļiem, taču  ilgākā laikā. Trešais Andris Šalaginovs ar 32 veiktiem apļiem. Kopvērtējumā pēc pēdējiem finišiem uzvarētājs ir Andris Šalaginovs. Otrajā vietā Stefans Borozkins. Izcīnītā 2. vieta Rugājos  trešo vietu kopvērtējumā nodrošināja Edgaram Kovalam.

Latgales kausa 2015 Ērgļi veica savu pēdējo šīs sezonas lidojumu. „Mazo” klasē Rugājos nepārspēti palika igauņi Toomas Land un Karlis Land – divos braucienos 41 veikts aplis!!!  Arī otrā vieta Igaunijas ekipāžai Tonu Zeiger un Raul Lukkk – 35 apļi veikti, taču ar labāku laika rezultātu, kā 3. vietas ieguvējiem ar identisku apļu skaitu – Vadimam Seleckim un Sanitai Seleckai. Kopvērtējums lidotājiem šāds – pirmajā vietā jau kopš sezonas sākuma neatlaidīgā Igaunijas ekipāža Toomas Land un Karlis Land. Vadimam Seleckim ar Sanitu Selecku šajā sezonā otrie. Trešo vietu sezonas kopvērtējumā ir izcīnījuši Kristaps Raipals ar palīgiem Kārli Dauškanu un Edgaru Rēdeli no APE Team.

„Lielo” klasē Rugājos krietni paplosījās APE Team ekipāža Ģirts Gailītis un Edgars Miķelsons – veikti 25 pilni apļi un 1. vieta. Tuvākie sekotāji un 2. vietas ieguvēji Andris Ozišs ar Sergeju Beļakovu veica vien 15 apļus, taču ar labāku laika rezultātu, kā 3. vietas ieguvēji Ivans Bergmanis ar palīgu Nikolaju Maistroviču, kuri šoreiz trešie. Pateicoties fantastiskajam sniegumam Rugājos, kopvērtējumā uzvaras laurus plūc  Ģirts Gailītis ar Edgaru Miķelsonu, APE Team ekipāža. Līderu komandas biedri Mairis Jurka, Mārtiņš Apsītis un Edgars Ozoliņš tomēr sezonas otrie labākie, aiz sevis trešajā vietā atstājot Kārlis Birznieku ar Valdi Ločmeli, kuri Rugājos izcīnīja 4. vietu.

Atlikušas vien sezonas pēdējās sacensības Tūrisma kausa izcīņā, kas norisināsies 19.septembrī Ērgļos!!! Vai tā ir nejauša sakritība, ka šīs sacensības tiek dēvētas par „Ērgļu pārsteigumu”?

Rallijkrosa un autokrosa braucējiem sasniegumi starptautiskajos seriālos

Monday, 24. August, 2015.

Nedēļas nogalē veiksmīgi startējuši Latvijas rallijkrosa un autokrosa braucēji. Eiropas rallijkrosa čempionāta posmā Norvēģijā SuperCar klasē trešo vietu guva Jānis Baumanis, bet turpat pasaules čempionāta ieskaitē Reinis Nitišs devītais. Eiropas autokrosa čempionāta posmā Čehijā Ervins Grencis sasniedza piekto vietu SuperBuggy ieskaitē, bet Justs Grencis piektais JuniorBuggy cīņās.

Pasaules rallijkrosa čempionāta posmā Norvēģijā, Hellas trasē SuperCar klasē Reinis Nitišs guva devīto vietu, sasniedzot ceturto pozīciju savā pusfinālā, kas neļāva kvalificēties finālam. Pēc šī rezultāta Nitišs pasaules čempionāta kopvērtējumā atrodas sestajā vietā.

Jānis Baumanis turpat Norvēģijā aizvadīja debijas sacīksti SuperCar Eiropas čempionāta posmā. Kvalifikācijas summā guvis trešo vietu, Jānis pusfinālā sasniedza otro pozīciju. Aizvadījis dramatisku un savas braukšanas ziņā kvalitatīvu finālu, Baumanis guva trešo vietu, kas ir viņa augstākais sasniegums rallijkrosā. Pēc šī panākuma Baumanis atgriezīsies Super 1600 klasē, kurā šobrīd ir Eiropas čempionāta līderis.

Eiropas autokrosa čempionāta sestajā posmā Čehijā, Pržerovas trasē piekto vietu SuperBuggy konkurencē sasniedza Ervins Grencis. Valmierietis kvalifikācijas braucienu summā guva otro vietu, pusfinālu noslēdz piektajā vietā, iekļūstot finālā. Sarežģītā cīņā piektā pozīcija arī finālā. Pēc šī rezultāta Grencis SuperBuggy kopvērtējumā atrodas devītajā vietā.

Ervina dēls Justs Grencis Eiropas čempionāta JuniorBuggy klasē finālā guva piekto vietu, čempionāta kopvērtējumā atrodoties septītajā vietā. Justa augstākais rezultāts gan sasniegts iepriekšējā posmā Ungārijā, kad Grencis juniors sasniedza otro pozīciju.

Čehijā šoreiz neveiksmīgas cīņas aizvadīja brāļi Andris un Juris Kuļikovski: ne Andris Buggy 1600 klasē, ne Juris SuperBuggy cīņās netika finālbraucienos. Tomēr Andris Kuļikovskis saglabā izredzes uz vietu Eiropas čempionāta vadošajā desmitniekā.

Viesturs Saukāns

LAF Preses dienesta vadītājs

Tālr.: +371 26579000

E-pasts: prese@laf.lv

Augšā!