Rallija supersprinta sacensība 9.martā notiks Biķerniekos

Monday, 4. March, 2013.

Šīs nedēļas beigās, 9.martā, norisināsies Latvijas čempionāta un FREKO kausa izcīņas rallija supersprintā 3.posms. Sākotnēji plānotā sacensības norises vieta bija Ludza ezers Stāmerienas pagastā.

Diemžēl nepietiekamās dalībnieku aktivitātes dēļ organizatori ir spiesti plānus mainīt, un  LAF Standarta automobiļu komisija pieņēmusi lēmumu  – 9.marta rallija supersprinta posms ir pārcelts uz Biķernieku trasi. Līdz ar to nolikumā tiek svītrotas 2WD Sport un 4WD Sport ieskaites grupas.
Biķernieku trasi tās īpašnieki ir apņēmušies speciāli sagatavot supersprinta sacensībai, lai nodrošinātu dalībniekiem ziemas sacīkstei atbilstošu trases segumu.

Pēc šīs nedēļas nogales arī rallija supersprinta sacensību kalendārā iestāsies pauze līdz maijam. Supersprinta ceturtā posma paredzētais datums bija 25.maijs, bet, ņemot vērā to, ka šajā laikā Bauskā norisināsies Eiropas čempionāta autokrosā sacensība, minētais datums bija jāmaina. Tādēļ nākamā sacīkste notiks 11.maijā Jūrmalā un būs labs pārsteigums dalībniekiem, kuriem būs jāsacenšas pavisam jaunā trasē.

Pieteikšanās sacensībai „Ludza aplis” turpinās interneta vietnē www.4rati.lv, sadaļā „Sacensības un rezultāti”, te atrodams arī pieteikušos dalībnieku saraksts un sacensību oficiālie dokumenti – nolikums un biļetens Nr.1.

Latvijas autosporta aktualitātes

    Skumjās paziņojam, ka mūžībā aizgājis LAF sportists, vēsturiskās autošosejas braucējs un entuziasts Aleksandrs Sorokins. Atvadīšanās no Aleksandra piektdien 6.martā pl. 11.00 Rīgā, Bolderājas kapos.

    LAF atgādina visiem Latvijas autorallijā, rallijsprintā un minirallijā iesaistītajiem biedriem – komisijas pārstāvošajiem juridiskajiem biedriem, Latvijas rallija čempionāta komandām un visiem šais veidos iesaistītajiem sportistiem […]

    Šā gada 11. jūnijā Dzintara Apļa Volgu un VAZ klašu braucējiem būs unikāla iespēja atsevišķos braucienos piedalīties MoscowclassicGP sacensībās Maskavā. Sacensības būs veltītas Krievijas šosejas sacīkšu […]

    Ņemot vērā, ka ir pieņemti būtiski grozījumi vairākos likumos, kas skar valdes locekļu personisko atbildību, mūsu sadarbības partneris zvērinātu advokātu birojs Red aicina uz sarunu […]

    Piektdien, 6. martā pl.17:00 LAF telpās Rīgā, Brīvības gatvē 224-K5 notiks LAF Tehniskā dienesta sapulce. Ierašanās visu LAF komisiju tehniskajiem komisāriem un licencētajiem Tehniskā dienesta […]

Augšā!